Güvenilir En İyi Arkadaşlık Siteleri Hangileridir?

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Ceren tarafından 14 Mart 2016 başlatılmıştır.

 1. Ceren

  Ceren Süper moderatör

  Katılım:
  4 Kasım 2014
  Mesajlar:
  2.233
  Güvenilir En İyi Arkadaşlık Siteleri Hangileridir?

  Aşk sizin kapınızı çalmıyorsa eğer siz aşkın kapısını çalabilirsiniz. Zaten teknoloji'yi genelde aradığımızı bulmak için kullanırız. Ancak arama motoru aradığınız kız arkadaşı bulamayabilir. Sizde o halde arkadaşlık sitelerini kullanabilirsiniz. Kesinlikle çevrenizde bu şekilde tanışmış olup uzun ilişki yaşamış veya evlenmiş kişiler vardır. Ne kadar doğru olduğu bilinmese de kulaktan kulağa yayılan bir gerçektir bu.

  Arkadaşlık sitesi işletmek aslında internet'in en eski işlerindendir. Bu şekilde bir site yapmak oldukça kolaydır, fakat para kazanılır hale getirmek çok zordur. Bu sebeplerden dolayı bazı site sahipleri gayri meşru olarak sitelerini yaşatmaya çalışıyorlar. Tabi bunun ilk yolu sahte kadın profilleri yaratmak oluyor. Ancak farkında olmadıkları şey sonları illaki hezimet oluyor. En iyi 4 siteyi sizler için listeleyelim. Çünkü gerçekten işlerini iyi yapan güvenilir siteler.

  İstanbul Net

  Aynı zamanda uzman TV'nin de sahibi olan sitenin, baştaistanbul.net,ankara.netgibi 10 farklı şehre özel arkadaşlık sitesi bulunuyor. Özellikle sahte üyeler konusunda son derece titiz davranıyor. Hatta zaman zaman gerçek profilleri haksız yere suçladıkları da olmuyor değil, ama güven en baştan iyidir.

  Pembe Panjur

  ABD 'de eğitim görmüş iki girişimcinin eseridir. Farkı ise şu; 100 üzerinde sorulara cevap veriyorsunuz. Sistem sizin cevaplarınıza göre üyeler ile eşleştiriyor ve sadece o üyeleri gösteriyor. Daha çok ciddi ilişki düşünenlerin ilgi duyduğu bir sitedir.

  Siberalem

  Türkiye'nin ilk ve en eski arkadaşlık sitesidir. İdefix.com'un sahibi tarafınca hayata geçirilmiştir. İşlerini düzenli olarak yapan insanlarca yönetiliyor. Bilgiler dahilinde sahte hesap bulunmadığının garantisini veriyoruz. Ayrıca kredi kart bilgileri verirken içiniz rahat olabilir.

  Son Olarak YouLike

  Listedeki en yenilikçi arkadaşlık sitesidir. İki yıllık bir çalışma sonucu ortaya çıkmıştır. Önünüze çıkan sorulara sadece seviyorum veya sevmiyorum diye cevaplar veriyorsunuz. Böylece sizin bir profiliniz oluşuyor. Başka bir üyenin profilini ziyaret ettiğinizde ise sistem sizin sevdiğiniz noktaları gösterebiliyor.

  Gerçekten enteresan bir site kullanmanızı tavsiye ediyoruz.