Güzel kandil kutlama kartları

Konusu 'Resim Bölümü' forumundadır ve Elif tarafından 20 Şubat 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  Kandil kutlama kartları

  kandil kutlama resimleri
  kandiliniz mubarek olsun kartları

  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]


  Gecenin güzel yüzü dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir gecede doğsunki duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

  Fani dÜnyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime, iyi kandiller dilerim.

  Bu değerli kandil gecenisinde, kainatin yaraticisi ve alemlerin rabbi bagislayici ve aciyici yuce allah tum dualarinizi kabul etsin...

  Mübarek kandilin Türk ve islam alemine hayirlar getirmesini dilerim..


  [​IMG]

  bir kandil gulu savur sevdiklerine, size onlardan gulucukler getirsin oyle icten oyle samimi ol ki goz yaslarini bile tebessume cevirsin. Kandilin mubarek olsun...

  bir damla umut serpilsin yuregine bir tatli mutluluk dolsun gozlerine bin bir hayallerin gercekleri bulsun dualarin kabul olsun.


  Regaip kandiliniz mübarek olsun! Kalpleriniz imanla dolsun!

  Regaip kelimesi bolluk, bereket, fazilet anlamına gelir. Bu gece Allah'ın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk kandil gecesidir. Hayırlı olsun..  Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.  [​IMG]


  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Regaip kandilinizi kutlarım Allah'a emanet olun. Güzel kandiller..


  Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.


  Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Regaip kandilin mübarek olsun.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]
   
 2. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  17 Şubat 2012
  Mesajlar:
  3.051
  Cevap: Güzel kandil kutlama kartları

  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]