İkizler Burcu Kasım 2012 Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 10 Ekim 2012 başlatılmıştır.

 1. Burcu

  Burcu

  Katılım:
  12 Haziran 2012
  Mesajlar:
  168
  İkizler Burcu Kasım 2012 Falı

  İkizler Burcu Kasım 2012 Yorumu

  Bu ay evinizle bağlantılı gelişmeler görebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için gayret gösterebilir ve idealist biçimde çalışabilirsiniz. Ortak çalışmalarda bulunabilirsiniz.
  Ailevi ilişkilerinizde baskıyla karşılaşabilir ve kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Aile içi ilişkilerinizde eleştirici ve gereğinden fazla titiz davranmak huzursuzluğunuzu arttırabilir.

  15 Kasıma kadar günlük işleriniz, sağlığınız ve çalışma ortamınızda çok hassas davranabilir, meseleleri çok daha iyi anlayabilirsiniz.
  Bu dönemde karamsarlığınız artabilir ve karşınızdaki kişinin sözlerinde çok farklı anlamlar arayabilirsiniz. Gereksiz şüphecilik ve endişeli yaklaşımlar huzursuzluğunuzu arttırabilir.
  Bu günlerde koruma ve bakımla ilgili konulara yoğunlaşmanız gerekebilir. Kendinizi bir değişim sürecinin içinde bulabilir, hatta günlük alışkanlıklarınızı da değiştirebilirsiniz.

  Değişime yönelik eleştirel konuşmalar yapabilirsiniz. Olaylara detaycı yaklaşımınız sorunlara yol açabilir. Günlük hayattaki alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizde yoğun çalışmalar yapılabilir. Çalışma ortamınız ya da iş ekipmanlarınız değişebilir. Gizemli konular soruna yol açabilir. Yolculuklarda sıkıntılı durumlar yaşanabilir. Aşk hayatınız ve mutluluğunuzla ilgili konularda değişimler yaşanabilir. Sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi uyum içinde sürdürebilir, aşk hayatında huzur dolu günler yaşayabilirsiniz. Çocuklarla sevgi dolu ilişkiler içinde olmak mutluluğunuzu arttırabilir. Şans oyunlarında da şanslı olduğunuz bir dönemdesiniz.

  Geri dönüşü olmayan rahatsızlıklara karşı, kendinizi korumanız yerinde olur. Satürn önümüzdeki iki buçuk yıl boyunca sizi günlük alışkanlıklarınızı değiştirmeye zorlayacak. Ayrıca sağlığınız konusunda da artık daha dikkatli olmak zorundasınız. Eğer ihmal ettiğiniz sağlık sorunları varsa bunları bu dönemde çözmek zorundasınız.
  Beslediğiniz hayvanlara da bu dönemde daha fazla dikkat etmek zorunda kalabilirsiniz.Bu dönemde ilişkiler evinize geçecek olan Mars, evlilik ve ortaklıklar gibi konuların hayatınızda hareketleneceği bir dönemi işaret ediyor.

  Bu ay çalışma ortamınızı değiştirmek isteyebilir, işyerindeki arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz.
  Yeni ilişkiler kurmaya son derece hevesli ve istekli olacaksınız. Fakat bu dönemde, öfkeli ve sabırsız tavırlarınız ilişkilerinizde sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Sorun yaşamamak için daha hoşgörülü davranmalısınız. Bu dönemde hobileriniz ve spor faaliyetleri ile uğraşabilir, yaratıcı yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.
  Bu konularda yeni projeler üretebilir ve yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Yine bu günlerde çocuklarla ilgili konular ön plana çıkabilir. Aşk hayatınız hareketlenebilir. Duygusal konular ve romantizm hayatınıza heyecan getirebilir.
  Aşkla ilgili yeni başlangıçlar yaşayabilir ve ilişkinizi büyütebilirsiniz. Akrabalar, kardeşler ve komşularla ilgili değişimler yaşayabilirsiniz.

  Alıntı