iOS 7 Ekran Görüntüsü Sızdırıldı!

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Elif tarafından 4 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  Tanıtımına birkaç gün kala Apple'ın iOS 7 işletim sisteminin görüntüsü sızdırıldı. 10 Haziran'da düzenlenecek WWDC 2013 etkinliğinde , iPhone modelleri ile yeni iPad'in ve iOS işletim sisteminin yeni versiyonu iOS 7'nin de tanıtılması bekleniyor.

  Bugüne kadar iOS 7 hakkında birçok sızıntı haber ve görüntülerle karşılaştık.Ancak tanıtımına kısa bir süre kala Şimdi de iOS 7 ile ilgili yeni sızdırılmış görüntüler yayımlandı.
  [IMGALT=http://img.webokur.com/upl/uploads/ios-7-ekrani-sizdirildi-48046.jpg] iOS 7 Ekranı [/IMGALT]
  Apple'ın önümüzdeki hafta tanıtacağı iOS 7 için bugüne kadar şirket kaynaklarından alınan bilgilere göre, cihazda, daha az parlak yani siyah ve beyaz ağırlıklı bir tema bulunacak. Bu tema bir önceki iOS 6'dan daha spor bir görüntüye sahip olacak.
  Ayrıca kilit ekranda yapılacak değişikliklerle, sade bir bildirim ekranı, yeni widget'lar , Vimeo ve Flickr entegrasyonu ve iPhone özel bir FaceTime uygulamasının iOS 7'de olacağu bildiriliyordu.

  iDownload adndaki blog sitesinin resmini sızdırdığı iOS 7 görüntüsü bulanık olduğu için çok net değil ancak bahsedilen site özellikleri inceleyerek cihaz hakkında net olarak simgeleri belirtmiş.
  [IMGALT=http://img.webokur.com/upl/uploads/ios-7-sizdirildi-5477.jpg]ios-7-sizdirildi-5477[/IMGALT]