İphone 4s e Video Atmak

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 12 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  İphone 4s'e Video Atmak için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir. Adım adım uygularsanız iphone 4s cihazınıza kolayca video atabilirsiniz.

  İlk önce iPhone, iTunes aracılığı ile eşleştirilir. Çünkü Müzik, fotoğraf ve video gibi akratımlar bu program aracılığı ile olur.

  Eğer bilgisayarınızda iTunes programı yoksa iTunes'u indirmeniz gerekiyor.

  Kurulumu yaptıktan sonra, iPhone'unuzu USB kablosu ile bilgisayarınıza takın. programı otomatik olarak açılacaktır. Eğer otomatik olarak açılmıyorsa siz kendiniz açın. iTunes iPhone'unuzu gördükten sonra,iTunes'un sol orta tarafındaki sekmelerde, Device sekmesinin altında iPhone'unuzun ismini görürüsünüz.
  Görünen iPhone'unuza tıklayın.
  Açılan sayfada iPhone'unuzun genel özelliklerini göreceksiniz.

  iTunes programının sol üst köşesinde bulunan movies'e tıklayın ve istediğiniz videoyu (mp4 formatında olmak koşuluyla) içerisine atın.
  Daha sonra tekrar iTunes'un sol orta tarafında bulunan "Device" sekmesinin altında bulunan iPhone'unuzu seçin. Seçtikten sonra iTunes'un üst kısmında movies seçeneğini tıklayın.

  Sync Movies seçeneğini seçtikten sonra,sağ en alt köşede bulunan Apply butonuna basarak eşleştirin.
  iphone video yuklemek
  En son olarak da sol orta kısımda iPhone'unuzun altındaki movies seçeneğini tıkladığınızda attığınız video görünüyorsa işleminiz tamamlanmış demektir.
  [​IMG]