İyi Geceler Dilekleri

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Yavuz tarafından 7 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. Yavuz

  Yavuz

  Katılım:
  11 Nisan 2012
  Mesajlar:
  2.935
  İyi Geceler Dilekleri

  İyi Geceler Mesajları

  Geceleri uyuyarak geçirsekte uykumuzda da hayırlar ile birlikte olmak için dualarla birbirimizi temenni edebiliriz.

  Sensiz bu gecenin soğukluğu çekilmiyor hayalin gözümün önünde yalnızım odamda resmin duvarda sabahlarım hayalinle, tatlı rüyalar aşkım, iyi geceler.

  Dünyada bi eşi benzeri daha olmayan tek varlıgım, benim olan ve herseyden degerli olan meleğim; iyi geceler aşkitom.

  Her aya bakışında beni hatırla, gözlerin yıldızlara takılırsa seni düşündüğümü sakın unutma, unutma bir yaprak düşerse avuçlarına, ellerimdir sakın bırakma.

  Çağrılarım öpücük olup yanağına konsun. Mesajlarım kalbine kazınıp duygularım olsun. İyi geceler diledim sevgilim haberin olsun..

  Geceyi bana sor rüyalarımı bana sor, uyumak nedir bilmiyorum rüya desen seni hayal ediyorum. Seninle yaşıyorum sadece uyuyamıyorum bebeğim.. iyi geceler.

  Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun iyi geceler arkadaşım.

  Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler herşeyim.

  Huzur dolu yarınlara; beraberce ulaşabilmek ümidi ile iyi geceler.

  Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm.

  Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin iyi geceler sevgilim..

  Gözlerimi kapatmak istediğimde görmek istediğim rüya sensin; tıpkı gözlerimi açtığımda görmek istediğim sen gibi sevgilim.. iyi uykular..

  En güzel geceleri seninle kapatıp her yeni güne seninle merhaba demek çok güzel herşeyim.. Sana iyi geceler diliyorum birtanem.

  Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler.