iyi geceler mesajı 2014

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Elif tarafından 6 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  2014 iyi geceler mesajı

  Allah rahatlık versin hepinize Tatlı Rüyalar arkadaşlar.. Bir Rüya gibisin beklerim Seni geceler boyu iyi geceler bebeğim.

  Gecenin Sessizliğinde Dinlenelim ve en güzel rüyalara birlikte dalalım iyi geceler dilerim arkadaşlar.

  Sen uyuduğunda melekler dört bir yanını sarsın ve güzel rüyalarr seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler bebeğim.

  Güneş bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler sevgilim.

  Ben uykuyu yalnızca seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleğimsin iyi geceler aşkım.


  Seni uyurken izlemek isterdim, uyuduğunda yıldız gözlerini öpmek isterdim. işte ozaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum bebeğim, iyi geceler sevdiğim


  Seni Sadece Gün doğduğunda değil, gün bitiminde de hayal ediyorum Çünkü seni Çok ama çok seviyorum, Sen benim gerçek hayattaki en güzel hayalimsin, Rüyalarımsasın Sevgilim iyi geceler diliyorum.
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 17 Temmuz 2013
 2. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  17 Şubat 2012
  Mesajlar:
  3.051
  Cevap: iyi geceler mesajı 2014

  Başını yastığa koyduğunda bütün kötü düşünceler senden uzaklaşsın, sadece beni düşün sevgilim ve beni gör rüyanda iyi geceler birtanem.


  Her gecem seninle anlam kazanır, boş odamda seni düşünürüm yalnız akşamların koynunda, seninle dalarım rüyalara, iyi geceler gülüm.


  Yalnız gecelerimin vazgeçilmez rüyalarında saklıyorum seni aşkım sen benim için bir hayatsın, bir cansın dilberim iyi geceler.


  Geçirdiğim her günün gecesine ismini yazdım, Bu gece de tatlı rüyalar diliyorum.Senin kadar tatlı ve senin kadar güzel Rüyalar görmek dileğiyle iyi geceler birtanem..