Keanu Reeves Hayatı

Konusu 'Hayat hikayeleri' forumundadır ve webkolik tarafından 1 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  17 Şubat 2012
  Mesajlar:
  3.051
  Keanu Reeves Özel Hayatı

  Keanu Reeves Hayatı Ve Bilmediğiniz Bilgileri

  Kanadalı sinema oyuncusu Keanu Charles Reeves 2 Eylül 1964 tarihinde Lübnan'da doğdu.Keanu Reeves Speed ve Matrix filmleri ile ün kazandı.

  Keanu Reeves Kimdir Özel Hayatı ve hakkında bilmediğimiz bilgiler

  [​IMG]
  Keanu Reeves'in üç kızkardeşi vardır. Bunlardan Kim yıllardır lösemi hastasıdır, bakımını Reeves üstlenmiştir ve sürekli kardeşini evinde ziyaret eder.Keanu Reeves'in kız arkadaşı Jennifer Syme, ölü bir kız çocuğu doğurdu. Nisan 2001'de Jennifer Syme Marilyn Manson'ın partisinden sonra aldığı alkol ve uyuşturucu sonucu bir trafik kazası geçirdi ve hayatını kaybetti. Mezarı Los Angeles'ta kızlarının mezarının yanındadır. Kız arkadaşını ve çocuğunun arka arkaya kaybetmenin verdiği ruhsal bunalım durumu kendisini derinden etkilemiştir.

  Keanu Reeves'in motorsikletlere büyük ilgisi vardır. Dogstar isminde bir rock grubu var. Kendisi de büyük bir punk rock dinleyicisir.
  Keanu Solak olmasına rağmen gitarı sağ eliyle çalar. Ünlü rock grubu Anthrax'ın bir video klibinde yer almıştır. Son zamanlarda Becky isimli bir grupla çalmaktadır.

  Keanu Reeves Adının anlamı:Dağlardan esen rüzgar'dır. Annesi İngiliz, babası Çin asıllı bir Havai'li olan Keanu Reeves kendisini Kanada'da büyüdüğü için Kanadalı olarak saymaktadır. Bu arada Keanu Reeves 3 ülkeninde vatandaşlığına sahiptir.