Kısa sürede göbek eritme

Konusu 'Kadının Not Defteri' forumundadır ve Mira tarafından 22 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. Mira

  Mira Moderatör Yönetici

  Katılım:
  11 Mart 2014
  Mesajlar:
  362
  Kısa sürede göbek nasıl eritilir?

  Kısa sürede Göbek eritmek için öneriler;Çoğu erkeğin problemidir .Kadınlarda kilo , erkeklerde ise göbek çok kötü bir görüntüye sebeb olur.

  Bu egzersizleri düzenli olarak 3 hafta uygularsanız sonucu çok net göreceksiniz. 1 kere yapıp hiçbirşey değişmedi diye hemen bırakmamalısınız.Göbek yağlanmasından kurtulmak göbek eritmek için sıkı göbek eritme diyeti yanı sıra beslenmenize ve her gün uygulamanız gereken göbek eritme egzersizleri yapmalı ve göbek inceltici ürünler deneyebilirsiniz.

  Hemen uygulamaya başlayacağımız basit önerilerle, birkaç gün içinde göbeğimizi kontrol altına alabilir ve tatil günlerimizde kendimize daha çok güven duyabilirmişiz.

  İşe az yemekle başlamak gerekiyormuş. Ha siz ben hem çok yemek yiyip, hem de göbeğimi eriteceğim diyorsanız yanılıyorsunuz.Bir kere akşam yemeklerini bol mineral alabileceğimiz sebze ağırlıklı mönülerle oluşturmamız gerekiyormuş.

  Egzersizi sabah kahvaltısından önce yaparsak gece boyu harcayamadığınız enerji açığını kapatacak ve depolandığımız yağı eritebiliriz.Bacaklar, kasların en çok yağ biriktiği yermiş. Bacakları spor yaparak, yani ip atlayarak güçlendirmek, kalorileri daha iyi yakabilmek ve metabolizmayı hızlandırmak anlamına geliyor.

  Kalça kaslarımızı güçlendirecek egzersiz yapmak da yararımızaymış. Hiçbir şey yapamıyorsak, günde en az 15 dakika ip atlayabilirmişiz. Böylelikle 100 kaloriden fazla harcayabilirmişiz!Tüm bunları kendimizi sıkmadan yaparsak, daha kalıcı bir şekilde kilo vermeyi ve yağ yakmayı sağlarmışız. Unutmamak gerekir ki! Uzmanlar haftada bir kilo ve 6 haftada bir beden incelmenin ideal olduğunu söylüyorlar.

  Kaba tuz terleterek vücuttaki fazla suyun vücut dışına atılmasına, derinin metabolizmasının hızlanmasına yardımcı olurmuş.Süpermarketten veya bakkaldan birkaç torba kaba tuz alıp, banyodan önce bir bardak kaba tuzu biraz sıcak suyla karıştırarak, karnınızın üstüne sürüp, 10 dakika ellerimizle masaj yaparsak göbeğimizdeki yağın eritilmesine faydası oluyor.

  Bu da bayanlar için göbek eritme faaliyetlerinden birisi! Evde iş yapmak;Ev hanımları, evlerinde yerleri temizlerken elektrikli süpürge yerine bez veya normal süpürgeyi tercih ederlerse ve bu işleri hava sıcaklığının arttığı öğle saatlerinde yaparlarsa, ayrıca çamaşır yıkamayı ve ütü yapmayı da böylesi sıcak ortamda yaparlarsa, göbeklerinin kısa sürede eriyeceği su götürmez bir gerçektir.

  Masaj, derinin ısısını yükselterek enerji tüketimini artırmanın yanı sıra bağırsakların hareketlerini de hızlandırıyor.Tabi bunları yaparken, biraz da diyet yapmakta fayda var. Yoksa göbek yağı kendiliğinden erimez.