Koç Burcu Ekim 2012 Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 9 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. Burcu

  Burcu

  Katılım:
  12 Haziran 2012
  Mesajlar:
  168
  Koç Burcu Ekim 2012 Yorumları

  2012 Koç Burcu Ekim Ayı Yorumları

  Koç burcunun 2012 ekim falı ise şöyle: Bu ay sosyalleşmenin ön planda olduğu bu dönemde sanatsal alanlar başta olmak üzere, spor, aktiviteler, hobilerinizden para kazanmak ve bazı meslekler yoluyla hayatınızı kazanmak ve kendinizi ifade etmeniz mümkün.

  İş konusunda kafanıza koyduğunuz şey için gizli çabalarla devam edin ve uygun zamanı bekleyin. Bu zaman uzun süre gelmeyebilir, fakat unutmayın sizin istediğiniz de kolay bir şey değil. Başta evlilik ya da uzun süreli ilişkiniz olmak üzere, iş ortaklığı, sözleşmeler, yasal davalarla ilgili konular üzerinde etkili olacak bu kavuşum, yapılması gereken düzenlemelerin işaretidir.

  14 Ekim tarihinde para kazandırmayan işlerle vedalaşmanın zamanı geliyor.Planlamadığınız sürprizler olursa dert etmeyin, artuk her şey yoluna giriyor. Yani, sizin için bir şeyler değişiyor, özellikle ilişkilerde köklü bir şekilde değiştirecek olaylar içinde bulacaksınız kendinizi..

  Ekim ayı sonuna doğru, ilerlemeye başlayan Merkürbazı meslek gruplarında ve yeni iş geliştirme faaliyetleri, hız ile bağlantılı tüm konularda risk dönemi olacak Ancak aslında iyi kullanıldığında avantajları da yanlarında getirecektir.

  Alıntı