Kova Burcu Aralık 2012 Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 17 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. Burcu

  Burcu

  Katılım:
  12 Haziran 2012
  Mesajlar:
  168
  2012 Kova Burcu Aralık Falı

  Kova Burcu Aralık 2012 Yorumları

  Arkadaşlarınızın desteğini hissedememek gerginlik yaşamanıza sebep olacak, İletişim gerektiren tüm sosyal aktiviteler, sosyal çalışmalarda aksamalar, aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Bu ay yapacağınız tüm organizasyonlar ve aktiviteler için mutlaka bir yedek planınız olsun.
  Arkadaşlarınızdan biri iletişim araçlarınıza zarar verebilir, önleminiz de olsun. Belirlediğiniz hedeflere ulaşmak için biraz daha beklemeli, yeni projelerinizi hayata geçirmekte acele etmemelisiniz. Üstlerinizle, otoritelerinizle ilişkilerinizi dengede tutmaya çalışmalısınız.

  Dinlenmeye ve arınmaya ihtiyacınız var. Gerginliklerinizi içinizde tutmamalı yardım kuruluşları yardım derneklerinin faaliyetlerine katılarak rahatlamalısınız. Aşk sizi heyecanlandıracak. Yalnızsanız eski sevgilinizle tekrar bir araya gelmeyi veya geçmişte tanıyıp güvendiğiniz birini yaşamınıza almayı düşüneceksiniz. Entelektüel zekasıyla size çekici gelen bu kişinin bilgi dağarcığı çok etkileyici.. Eğlenceden maceradan çok keyif alacak, sosyal ve başkalarını neşelendiren biri olarak etrafınızda hayranlar oluşmasını sağlayacaksınız. Evliyseniz bebek sahibi olabilirsiniz.

  Mesleğinizde farklı bir alana geçmek istiyorsanız, iş kolu veya sektör hakkında araştırma yaparak gerileme dönemini değerlendirmelisiniz, karar vererek değil! Merkür gerilerken oyun oynamayı sever, bu sebeple bilgisayarınızda çıkabilecek sorunları düşünüp, yaptığınız tüm işleri mutlaka yedeklemelisiniz.

  Geri planda kalmayacak hedeflerinize ulaşmak da zorlanmayacaksınız. Sorumluluklarınızı zamanında ve mükemmel bir şekilde yerine getirmeniz üstlerinizin ve otoritelerinizin gözünden kaçmayacak ve iş pozisyonunuzda önemli bir yere atanacaksınız. Belki farklı bir alana geçerek kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Eski iş teklifleri yenilenebilir ve kaçırdığınız fırsatlardan birine evet diyebilirsiniz. Nasıl bir değişiklik olursa olsun yaşamınızda sizin için yeni bir sayfa açılıyor. Aşka seyahatleriniz sırasında veya hobi kursunuzda rastlayabilirsiniz sevgili Kova. Bir ilişkiniz varsa birlikte mutlaka seyahate çıkmalısınız. Çok eğleneceksiniz ve gittikçe yakınlaşacaksınız.
  Astrolog Zeynep Turan​