Kurban Bayramı Mesajları Hazır

Konusu 'Bayram ve Kandil Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 14 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Kurban Bayramı Mesajları Hazır 2013

Bayramın ''bayram'' tadında idrak edilerek aklımızı kullanmayı;

İstiklal Savaşı kazanılmasaydı bayramın da olmayacağını bilmeyi; Vatan işgal edilirken; “Ya istiklal ya ölüm” diyen kahramanı anmayı; Devleti işgal eden, haram-helal demeden küpleyenleri tanımayı; Gazi Paşa’nın emaneti olan varlığımız Cumhuriyete sahip çıkmayı; Ülkemizin bütünlüğüne, milletin birliğine kastı olanları lanetlemeyi; Devleti idare edenlere de akıllarını başlarına alıp doğru yola gelmeyi, Soykırıma uğrayan Doğu Türkistan’ı, Kerkük’ü, Kafkasya’yı hatırlamayı; Emperyalizmin baronlarına, ikbal için kul olmuş kuklaları doğru görmeyi, Ulus devletin tasfiyesine yönelik “siyasi operasyonun” farkında olmayı, Teröriste af, TSK mensuplarına müebbet veren zihniyeti kınamayı DİLİYOR VE TEMENNİ EDİYORUM…
    [IMGALT=http://img.webokur.com/upl/uploads/kurban-bayrami-mesajlari-hazir-91989.png]kurban-bayrami-mesajlari-hazir-91989[/IMGALT]
    Her şeye rağmen, büyük üzüntü ve endişeyle idrak ettiğimiz ikinci dini bayram olan “Kurban Bayramınızı” kutluyorum...Selam ve sevgilerimi sunuyorum...

Ramazan Demir