Kurban Bayramınız Kutlu Olsun Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 6 Ekim 2012 başlatılmıştır.

 1. Lavinia

  Lavinia

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  10.279
  Güzel Kurban Bayramı mesajları

  Kurban Bayramı kutlu olsun sözleri

  Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban Bayramı dileriz.

  Kurban bayramınız mübarek ve kutlu olsun. Cenabı Hakk bu mübarek günlerin hürmetine vatanımıza, milletimize huzur, mutluluk barış ve saadet nasip etsin.

  Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.

  Tüm İslam aleminin ve değerli dost ve arkadaşlarımın Kurban Bayramlarını canı gönülden kutlarım. Bu bayramın sizlere sağlık, huzur, mutluluk, bol kazanç, hayırlar ve evlerinize bereket getirmesini ve iyi bir bayram geçirmenizi Allah'tan niyaz ederim. Bayramınız mübarek olsun.

  Bayramının ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

  Mübarek Kurban Bayramınızı kutlar, sağlık ve mutluluk dolu nice bayramlar dilerim.

  Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun!

  Tüm büyüklerimin ve küçüklerimin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Nice mutlu bayramlara.

  Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

  Umutlarımızın hep yaşıyor olması, hoşgörünün bizleri kucaklaması, sağlıklı gülücüklerin bizi adres edinmesi, devletimizin baki kalması, yokluk ve kıtlığın bizden uzak olması, ayrılıkçı terörün bitmesi, gelecek nesillerimize yaşanası bir ülke bırakmamız; dilek ve temennileri ile; Kurban Bayramınız kutlu olsun.

  Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Bayramınız mübarek olsun…