Murat Dalkılıç Kimdir Hayatı

Konusu 'Hayat hikayeleri' forumundadır ve webkolik tarafından 6 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  17 Şubat 2012
  Mesajlar:
  3.051
  Murat Dalkılıç Kimdir

  Murat Dalkılıç Hakkında

  Şarkıcı Murat Dalkılıç 7 Ağustos 1983 tarihinde İzmir'de hayata gözlerini açtı.Bir güzellik yapsana parçasıyla çıkış yapan Murat Dalkılıç Piyano eğitimi almış ve 15 yaşında ilk müzik grubunu kurdu.
  Kuşadasında orta öğretimi yıllarında derslerini aksatan Murat Dalkılıç o dönemde basketbolcu olmaya karar verdi. Bir taraftan da müzik, resim ve basketbolun dışındaki diğer sosyal faaliyetleri de hobi olarak yapıyordu.

  Dalkılıç,15 yaşında okulda ilk müzik grubunu kurdu ve grubun solistliğini üstlendi. Kuşadasısporda profesyonel basketbolcu olduğunda daha 17 yaşındaydı. 1 yıl sonra basketbolu tamamen bırakıp müzik yapmaya karar verdi.
  [​IMG]

  Müzik kariyerine ilk olarak kafe barlarda gitar çalarak başlayan Murat, çok kısa bir süre içerisinde müthiş bir yol katetti. İzmir'in gece hayatındaki en önemli clublarından sonra bütün Türkiye'de önemli clublarda sahne programlarına devam etti.
  Kendisinden oldukça söz ettiren ve müthiş bir çıkış yakalayan Murat Dalkılıç Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü öğrencisi olarak okumaya devam etmektedir.