Nil Erkoçlar cinsiyet değiştirdi!

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Klaus tarafından 25 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. Klaus

  Klaus

  Katılım:
  10 Şubat 2013
  Mesajlar:
  48
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  Nil Erkoçlar 3 hafta önce ameliyatla erkek oldu! Magazin gündemine bomba gibi düşen bu olay herkesi şaşkına çevirdi. Nil Erkoçlar'ın yaptığı açıklamaya göre ise, kendisini hiç olmadığı kadar rahat hissediyormuş.

  İşte Nil Erkoçlar'ın Ayşe Arman ile yaptığı röportajdan birkaç alıntı;

  Farklı olduğunu hissettiğinde kaç yaşındaydın?
  5 ya da 6...

  Neydi peki farklılık?
  Görüntüm kızdı, ama diğer kız çocukları gibi değildim. Barbie'lerle, bebeklerle oynamıyordum. Aklım fikrim erkek oyunlarındaydı. Evcilik oynanacaksa da ben mutlaka baba olacaktım. Sonra futbol oynamayı seviyordum. İyi de oynuyordum. Mahallede takıldığım çocukların hepsi erkekti. Farklıydım işte. Tam adını koyamıyorsun ama içinde hissediyorsun. 14'üme geldiğimde anladım ki, ben kız filan değilim, basbayağı erkeğim.

  Küçüklüğünde etek, elbise giydirilince rahatsız oluyor muydun?
  Hem de nasıl. 10 yaşında filandım, bir çocuk markasının erkek reyonundan şort veya tişört aldı annem, daha doğrusu ben seçtim, o da itiraz etmedi. Dünyalar benim oldu! İçinde kendimi en rahat hissettiğim giysilerimdi. Saçlarımı, Amerikan tıraşı kestirince de kendimi çok beğenmiştim. O halimle bir akrabamızın düğününde kızlar tuvaletine girecektim, orada çalışan biri, "Oraya giremezsin! Erkeklere girmen gerekiyor" demişti de ne kadar mutlu olmuştum. İçimde bitmeyen bir savaş vardı, ruhumla bedenim arasında...

  [​IMG]

  [​IMG]