Oğlak Burcu Eylül 2012 Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 18 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. Burcu

  Burcu

  Katılım:
  12 Haziran 2012
  Mesajlar:
  168
  Oğlak Burcu Eylül 2012 Yorumları

  2012 Oğlak Burcu Eylül Ayı Yorumu

  Oğlak Burcu 2012 Eylül Falı:
  Sevgili oğlaklar eylül ayında daha sakin geçecek bir döneme giriyorsunuz. Yüklü bir ödeme yapmanız gerekebilir. Aynı anda evinize ya da başka bir mülke ait sürpriz bir maddi gelişme yaşanabilir.Eve ait konular uzunca bir süre sürprizli olacak ve beklemediğiniz anlarda iniş çıkışlar yaşayacaksınız.
  Kredi, vergi, miras, tazminat gibi bir kaynak hakkında eski meseleler gündeme gelebilir ve eski konulardan haberler alabilirsiniz. Bu alanlarda bir süre daha elinizdeki yarım kalan işleri halletmeniz gerekecek.

  Bu ay Şansınız yüksek olacak.Yine sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı işlerinizde gösterişli ve zevkli yönlerinizi ortaya koyacaksınız.
  Önemli konuşma görüşme ve anlaşmalar gündeme gelebilir. Oğlakların başında doğanlar sanırım kendileri için önemli bir kişinin hayatlarından çıkmasına şahit olacaklar. Bu kişi yaşça büyük biri olabilir veya işle ilgili önemli bir kişi olabilir. Veya bu bitiş iş değişikliği şeklinde olabilir.


  Bu tür şeylere hazırlıklı olun. Daha önceden hazırlandığınız kariyer yükseltme, işi genişletme ve sağlamlaştırma adına yaptığınız eylemler sizin koruyucunuz olacak. Bir şey sizi zorluyorsa, daha fazla zorlamayın derim. Aşka gelirsek, bu ay Oğlaklar tenselliğe eğilimli gibi, aşktan ziyade, gergin enerjilerini tensel ilişkisiyle atmak yoluna gidecek. Fakat dikkat edin yanlış ilişkilere meyilli olacaksınız ve bu durum sizi biraz üzecek gibi.


  Parasal bakımdan iş koşullarınız biraz daha iyi olmakla beraber, işte yeni çıkacak durumlar sizi yeni politikalara sevk edecek. Bazı şeyler beklediğiniz gibi ilerlerken, birden aksilikler doğabilir.
  Kaynak: astrolojiburc.com