One Direction Grubunu Tanıyalım

Konusu 'Hayat hikayeleri' forumundadır ve Lavinia tarafından 16 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. Lavinia

  Lavinia

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  10.279
  One Direction Grubu üyeleri hakkında bilgi

  One Direction üyelerinin hayatı

  One Direction grubunun üyelerini kısaca tanıyacak olursak;

  Niall Horan

  [​IMG]

  Niall James Horan 13 Eylül 1993 tarihinde Mullingar'da dünyaya geldi. Annesi Maura Gallagher ve babası Bobby Horan'dır. Greg isminde bir abisi var. O 5 yaşındayken annesi ve babası ayrıldı. Birkaç yıl dönüşümlü olarak anne ve babalarında kalan Niall ve Greg daha sonra babalarının yanında kalmaya karar verdiler. Annesi tekrar evlendi. Küçüklüğünden beri gitar çalan Niall Horan kendine İrlandalı Bieber diyor.

  Zayn Malik

  [​IMG]

  Tam ismiyle Zain Javadd Malik 12 Ocak 1993 Bradford doğumlu. Annesi İngiliz babası Pakistanlıdır. Zayn grubun tek Müslüman üyesidir. Doniya, Waliyha ve Safaa isimlerinde 3 kız kardeşi var. İlk okulda Lower Fields'a ve lisede Tong High School'a giden Zayn Malik R&B hayranı.

  Liam Payne

  [​IMG]

  Liam James Payne 29 Ağustos 1993 tarihinde West Midlands'ta dünyaya geldi. İki ablası var. İsimleri Ruth ve Nicola. Dört yaşındayken böbreğinde bir yara olduğunu ve disfaksiyonel olduğunu öğrendi.
  Justin Timberlake'i örnek alan Liam Payne 2012 yılının ağustos ayında diğer böbreğinin artık çalıştığını hayranlarına duyurdu.

  Harry Styles

  [​IMG]

  Harold Edward Styles 1 Şubat 1994 tarihinde Cheshire İngiltere'de dünyaya geldi. Gemma adında bir ablası var. O 7 yaşındayken ailesi ayrıldı. Eskiden White Escimo adlı bir grubun baş solistliğini yapan Harry Styles Elvis Presley'yi esin kaynağı olarak gördüğünü söylüyor.

  Louis Tomlinson

  [​IMG]

  Louis William Tomlinson'ın doğum ismi Louis Troy Austin'dir. 24 Aralık 1991 tarihinde Doncaster İngiltere'de dünyaya geldi. 2000 yılında anne ve babası boşandı. Daha sonra üvey babasının ismini alan Louis'in Charlotte, Félicité ve Daisy ile Phoebe (ikizler) isimlerinde 4 üvey kardeşi var. Çocukları çok sevdiğini söyleyen Louis Tomlinson Fat Friends adlı bir play'de oynadıktan sonra oyunculuk okuluna gitti. Robbie Williams'ı bir esin kaynağı olarak görüyor.