Outlook Mail Alma

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 5 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  outlook.com uzantılı mail adresi alma

  Hotmail, msn veya live.com hesabı kullanıyorsanız outlook.com adresinden live mail adresiyle giriş yapabilirsiniz. Ancak bu durumda sadece arayüzü görebilirsiniz. Outlook.com uzantılı maile sahip olamıyorsunuz.

  outlook.com uzantılı mail almak için aşağıdaki kayıt formunu doldurun. outlook.com da aynı hotmail arayüzüne benziyor.

  https://signup.live.com/signup.aspx...65144732&uiflavor=web&mkt=TR-TR&lc=1055&lic=1

  Açılan ekrana adınızı soyadınızı yazacaksınız. Forma telefon numaranızı yazma mecburiyetiniz yok. Email address bölümüne farklı mail adresi yazabilirsiniz. Mail adresiniz çalındığında ya da şifre unuttuğunuzda gizli soru bölümü sizi kurtarabilir. Eğer telefon numarası eklerseniz telefona onay kodu gelir ve şifrenizi yenileyebilirsiniz.

  Postal Code bölümüne de ilçenizin posta kodunu yazın. Bilmiyorsanız 5 rakamlı bir sayı yazıp geçebilirsiniz. 34034 gibi..En son olarak da resimdeki karakterleri aşağıya girin. İşlem bu kadar basir. Artık siz de Outlook Mail sahibi oldunuz.
   
 2. Yavuz

  Yavuz

  Katılım:
  11 Nisan 2012
  Mesajlar:
  2.935
  Cevap: Outlook Mail Alma

  outlook.com mail önceden sadece şirketler kullanıyordu... Messenger arayüzünü Outlook görünümüne taşıyınca daha fazla gündem oldu... bundan sonra Outlook.com uzantılı mail adresleri çoğalmaya başlar... Türkiye'de sanırım yahoo az kullanılıyor.. Uzakdoğu da en fazla kullanılan mail kutusu yahoo.com