Resimli Kurban Bayramı Mesajları 2013

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 12 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. Lavinia

  Lavinia

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  10.279
  2013 kurban bayramı mesajları resimli

  2013 Kurban Bayram'ında sevdiklerinize gönderebileceğiniz kısa mesajları aşağıda okuyabilirsiniz..

  Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramının yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun.

  Heyecan ve özlemle beklenen Kurban Bayramı geldi, hoşgeldi. Mübarek Kurban bayramı ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

  Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Mutlu Bayramlar...

  Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

  [IMGALT=http://img.webokur.com/upl/uploads/kurban-bayrami-mesajlari1-92891.jpg]kurban-bayrami-mesajlari1-92891[/IMGALT]

  Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

  Kurban Bayramının ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

  Bu değerli Kurban Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

  Mübarek Kurban Bayramı tüm İslam Alemine Mübarek olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Hayırlı bayramlar!

  Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir.Yarınlar niyettir ve duaların kabül olsun, sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.

  Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dağıtılacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Hepimizin Kurban Bayramı kutlu olsun.

  [IMGALT=http://img.webokur.com/upl/uploads/kurban-bayrami-mesajlari2-82365.jpg]kurban-bayrami-mesajlari2-82365[/IMGALT]

  Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!

  Kalbin Gibi Güzel Olsun Bu Mübarek Günün, Karanlıklara Umut Olsun Sevgi Dolu, Umutlu Gözlerin, Dertlerine Derman Olsun Duaların, Hayırlara vesile Olsun Kurban Bayramın

  Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

  Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Kurban Bayramın kutlu olsun.

  Bayramların En güzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

  Dua Kapılarının Ağzına Kadar Açık, bela Ve Kötülüklerin Arındırıldığı Bu Güzel Günde Bayramınızı Tüm Sevdiklerinizle Birlikte Hayırlı ve Mutlu geçirmeniz Dileğiyle Mübarek Kurban Bayramınızı Kutlarım.

  [IMGALT=http://img.webokur.com/upl/uploads/kurban-bayrami-mesajlari4-8696.jpg]kurban-bayrami-mesajlari4-8696[/IMGALT]

  [IMGALT=http://img.webokur.com/upl/uploads/kurban-bayrami-mesajlari5-73289.jpg]kurban-bayrami-mesajlari5-73289[/IMGALT]