Resimli Mevlid Kandili Mesajları 2013

Konusu 'Dini günler ve geceler' forumundadır ve Elif tarafından 22 Ocak 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  Resimli Mevlid Kandili Mesajları 2013
  Gül kokulu Peygamberimiz Hz. Muhammed(sav)'in dünyayı şereflendirdiği gece olan Mevlid Kandili 23 Ocak Çarşamba günü yıl dönümü..Allah'ın bütün yaratılanlardan önce ruhunu yarattığı ve sonrada onun kutlu hatırına alemleri yarattığı Peygamber efendimizin dünyamıza teşrif etmelerinin yıl dönümü olan Mevlid Kandili'nde edilen tüm duaların yapılan ibadetlerin hayırlısıyla kabul edilmesini dileriz.  Allah'ın rahmeti sizinle olsun, gönlünüzdeki güneş hiç sönmesin.Yüzünüz aydın, kabriniz nur dolsun.. dualarınız kabul olsun.Mevlit Kandiliniz kutlu olsun.

  mevlid-kandili1.jpg

  Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahlarımızı bağışlayan ve her şeyi bilen, gören, duyan Rabbimiz en önemli gecelerden biri olan bu mübarek gecede bütün dualarımızı kabul etsin. Hayırlı Kandilller.  Umut ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdigimiz, ama geleceğimiz adına umutla dolu olduğumuz dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Mevlit kandiliniz mübarek olsun.


  mevlid-kandili2.jpg


  Kandiliniz mübarek olsun. Gel ey Nebi bahardır, dualar ardında saklı aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, Mevlid'den kandili iner gibi gel..Bekliyoruz günlerdir. Hayırlı Kandiller

  mevlid-kandili3.jpg

  mevlid-kandili4.jpg
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 2 Ocak 2015