Rüyada Ağlayan Gelin Görmek

Konusu 'Dini rüya tabirleri' forumundadır ve webkolik tarafından 19 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  17 Şubat 2012
  Mesajlar:
  3.051
  Rüyada Ağlayan Gelin Görmek anlamı nedir

  Rüyada Ağlayan Gelin Görmek, o kişinin cinsel bakımdan özlem ve isteklerine delalet eder. Partnerine cinsel çağrı demektir. Rüyada gelin olmak daima iyiye tabir edilir. Rüyada görülen Gelin neşe, huzur, iyi haber ve yakında güzel günler demektir.

  Rüyada Gelin olduğunu gören bekar ise evleneceğine işarettir. Ama gelinlik temiz ve güzel ise mutlu olunacağı, yırtık ya da kirliyse sonu belirsiz bir evliliğe yorumlanır. Ayrıca garip bazı olaylar, hayatınızda olumlu veya olumsuz değişikliğe neden olacak. Rüyasında Gelinlik giydiğini gören için tabiri, ummadığı bir yerden eline para geçeceğinin işaretidir.Kısmet, neşe, huzur, müjde, yaklaşan güzel günlere işaret eder.Rüyada gelin görmek daima hayirla yorumlanir. Gelin kismete ve şansa delalettir. Eger birisi gelinin koluna girdiğini ve onunla birlikte yürüdüğünü görürse, eline çok miktarda para ve mal geçecegine işarettir. Bir genç kızın kendisinin, rüyada gelin oldugunu görmesi, yakinda büyük bir kismete kavusacagina, eger bir erkege dogru yürüyorsa, o kismetin çok yakinda eline geçecegine delalettir. bu rüyayi bir erkek görmüş ise yakinda evlenecegine, eger evli ise bir çocugu olacagina delildir.

  Rüyada gelin görülmesi daima iyi olarak yorumdur. Gelin rüyada kısmet, neşe, müjde, huzur,yaklaşan güzel günler demektir. Rürasında Gelin olduğunu gören bekar biri ise hemen evlenir.
   
Webokur Benzer Konular
Yüklüyor...