Rüyada Araba Sürmek

Konusu 'Dini rüya tabirleri' forumundadır ve Elif tarafından 19 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  Rüyada Araba Sürmek, iş hayatında başarılı bir idareci olacağına, çevresi tarafından sevilen biri olarak bazı devlet kurumlarında aracılık yapacağına işarettir. Ancak işlemediği bir suçtan ötürü yargılanacağına ve suçsuz olduğu kanıtlanarak berrat edeceğine de delalet eder.

  Rüyada Araba sürdüğünü görmek ise bazen farklı tabir edilebilir. Şöyle ki; Rüyada arabada olduğunu ancak kullanmadığını gören kimse eğer araç at arabası ise hastalanacağı anlamına gelir. Ayrıca yorucu zahmetli bir döneme gireceğinin habercisidir. Rüyada çocuk arabası sürmek sıkıntıya, bebek arabası sürmek geçim darlığına tabir edilir.
  Bir arabanın içinde olduğunu görmek ama kullanmadığını görmenin anlamı, çalışma ortamındaki hünerlerinizin karşılığı olarak hem çok sevileceksiniz hem de başkalrına iş hususunda yardım edeceksiniz.

  Rüyada otomobil sürmek genel olarak birçok nedenden dolayı görülür. Çoğunlukla hayra yorumlanan bu rüyanın sahibi ya bir yerden bir yere nakil gerçekleştirir ya da bulunduğı işte terfi eder. Hatta bazı tabirlere göre hükümdarlık gibi bir makama erişir anlamında yorumlanır. Başka bir rüya tabirine göre de rüyasında araba sürdüğünü gören birinin hayırlı bir evlat sahibi olacaşına işaret eder. Şayet bu rüyayı yolculuk yapmak isteğinde bulunan biri görürse yolculuğa çıkmasına engel olabilecek bazı işlerinin çıkacağına ve yolculuğunun erteleneceğine delalettir. Araba, rüyada onu kullanan kimse için, yüksek makamlı biri tarafından şerefe erişeceği anlamına gelmektedir.

  kısaca rüyada araba sürmek, arabayı sürdüğünü görmek, çalışma yaşamında üstün başarılar elde etmeye ve bulunduğu konumdan terfi etmek olarak yorumlanıp tabir edlir.
   
 2. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  Cevap: Rüyada Araba Sürmek

  Rüyada Araba Sürdüğünü görenlere hayrolsun..
   
Webokur Benzer Konular
Yüklüyor...