Rüyada Ayakkabı Görmek

Konusu 'Dini rüya tabirleri' forumundadır ve Elif tarafından 2 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  Rüyada Ayakkabı Görmek ne demek

  Rüyada Ayakkabı giydiğini, içinde ayağının göründüğünü görürse çevrenizdeki herkesin ona gıpta edeceği bir servet sahibi olacağına dalalet eder. Ancak rüyada dar bir ayakkabı gören kimse için sıkıntıya işarettir. Delikli ve geniş bir ayakkabı ise karlı bir işe gireceğinize bol kazanç elde edeceğinize ve bol miktarda para getirisi olan nir meslek sahibi olacağınıza tabir olunur.

  Rüyada çizme görmek de evliliğe yorumlanır. Eğer çizme size ait ise ve o çizmeyi giydiğinizi görürseniz başınız bir kadın veya erkek yüzünden derde girecek. Sol ayağın, ters bir istikamette giyilmiş bir ayakkabı görmek unutulmayacak bir aşka nail olacağınız anlamına gelir.

  Bazı rüya tabirlerine göre rüyada kaybedilen ayakkabı sıkıntıdan kurtulmak demektir. Şayet ayakkabı delikse eşinizle anlaşmazlığa düşeceğiniz ve boşanacağınıza işarettir.

  Genellikle rüyada görülen Ayakkabı, terlik ve sandalet sıkıntı olarak tabir edilir. Ayakkabı vitrinde ya da dükkanda görülürse yeni bir iş hayatına başlamaya dalalet eder.. Ayakkabının rengi sarı ise hastalığı çağrıştırır.

  Ayakkabı ile ilgili görülen rüyalar genel olarak iyi sayılmazlar. Çünkü her halükarda Ayakkabı sıkıntıya işarettir. Ayağa giyilen ayakkabının sıkıntı getireceği şeklinde yorumlanır. Özellikle Siyah, beyaz ve kırmızı renkli ayakkabı giymek çok ani sıkıntılara işarettir. Rüyada ayağından Ayakkabıları çıkarmak ise kısa süre içerisinde sıkıntıdan kurtulmak olarak tabir edilir.
   
Webokur Benzer Konular
Yüklüyor...