Rüyada Birinin Ağladığını görmek

Konusu 'Dini rüya tabirleri' forumundadır ve Nehir tarafından 24 Nisan 2015 başlatılmıştır.

 1. Nehir

  Nehir

  Katılım:
  9 Ocak 2013
  Mesajlar:
  6.559
  Rüyada Birinin Ağladığını görmek islami

  Rüyada ağlayan birini görmek, genel olarak sevinç ve mutluluğa işarettir. Rüyayı gören kimsenin yaşamında gayet güzel olayların olacağına, sıkıntıların gideceğine, iş hayatında kazancın artacağına ve her şeyin yolunda gideceğine işarettir.

  Rüyada başka birinin ağladığını görmek, gülmeye, rahatlamaya, hayallerin gerçekleşeceğine, stresten kurtulmaya ve ferah günlerin geleceğine işarettir.

  Rüyada ağlayan birini görmek, rüya gören kimsenin şansının ve kısmetinin açılacağına, kendisi için iyi işlerin yapılacağına, çevresindeki kişilerin çok hayırlı kişiler olduğuna, başarıya işaret eder.

  Rüyada ölmüş birinin ağladığını görmek, rüyada görülen kişinin ahrette rahatlığına ve içi rahat bir şekilde vefat ettiğine işaret eder.

  Rüyada ağlayan kadın görmek, genel anlamda hayır ile yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin sevinçli haberler alacağına, yaşadığı sıkıntılı günlerin geride kalacağına, her şeyin yolunda gideceğine işaret eder. Rüyayı gören kimse için mutlu, sevinçli ve canlı günlerin yakın olduğu anlamında da yorumlanmaktadır.

  Rüyada yakın arkadaşın ağladığını görmek, rüyada görülen arkadaşın müjdeli haberler alacağına, neşeye, huzura ve mutluluğa kavuşacağına işaret eder. Ayrıca rüyada görülen kişinin maddi anlamda sıkıntısı varsa giderileceğine, iyi bir iş sahibi olacağına, eline çok güzel fırsatlar geçeceğine işaret eder.

  Rüyada ağlayan bebek görmek, rüyayı gören kimse gerçekten sevdiği biri tarafından takdir edilecek, yakınları tarafından tebrik alacaktır. Ayrıca rüyada bir bebeğin ağladığını görmek, rüya sahibi için kısmetli günlerin ve işlerin yakın olacağı yönünde tabir edilir.

  Rüyada ağlayan bir erkek görmek, rüyada görülen erkeğin sıkıntılı günler yaşadığına ve bu sıkıntılı durumu çevresinden gizlediğine işaret eder.
   
  Son düzenleme: 9 Nisan 2015
Webokur Benzer Konular
Yüklüyor...