Rüyada kar görmek neye delalettir?

Konusu 'Dini rüya tabirleri' forumundadır ve Lavinia tarafından 19 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. Lavinia

  Lavinia

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  10.279
  Rüyada kar görmek ne anlama gelir

  Mevsiminde yani kış aylarında görülen kar iyiye yorumlanır. Kışın rüyada kar görmek dertlerin biteceği, hayatın değişeceği, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınız şeklinde yorumlanır. Mevsimi dışında görülen kar ise hastalığa, üzüntüye yorumlanır.
  Bembeyaz kar huzur ve mutluluktur. Mevsiminde görülen kar kederden ve üzüntüden kurtulmaya, mevsimsiz görülen kar ise bazı işlerin ertelenmesine ve hastalığa delalet eder. Kar üzerinde yürümek rızk elde etmeye, uyumak hapse delalet eder. Kapalı yerlere kar yağdığını görmek ise hastalık olarak yorumlanır. Yerde normal şekilde biriken kar bolluk ve bereket, fazla biriken kar ise yönetimden gelecek sıkıntılar olarak yorumlanır.
  Karda üşüdüğü için ateş yaktığını görmek kişinin sevdiği kişi ile evleneceğine delalet eder. Karda kızak ile kaydığını görmek para kazanmak için bir yolculuğa çıkılacağı şeklinde yorumlanır. Üzerine kar yağdığını görmek hapse atılacağına, yağan karları üzerinden temizlediğini görmek tutuklu ise tahliye edileceğine yorumlanır.
   
Webokur Benzer Konular
Yüklüyor...