Rüyada Karpuz Görmek Ve Yemek

Konusu 'Dini rüya tabirleri' forumundadır ve Elif tarafından 26 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  Rüyada Karpuz Görmek Ve Rüyada Karpuz Yediğini Görmek Ne Demek

  Rüyada Karpuz Görmek Yemek Tabiri Ne Anlama Gelir?

  Rüyasında bir kimsenin karpuz yediğini görmesi menfaate yorumlanır. Eğer mevsiminde karpuz görülürse sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder. Rüyada Küçük karpuzları görmek de büyüklerini görmekten daha hayırlı olduğu söylenir.

  Rüyada karpuz karpuz ekmek ise, iyi bir işe başlamaya işarettir. Rüyada karpuz yemek üzüntülerden kurtulmaktır ancak bozulmuş karpuz yemek hastalığa delalet eder. Olmuş bir karpuz da helal mala yorumlanır.

  Rüyada karpuz satın almak şöyle yorumlanmaktadır; yeni bir işe başlayacağını ve para yatıracağınıza işarettir. Rüyada karpuz kesmek ise kötü haber demektir. Ayrıca karpuz yemek hakkınızda dedikodu yapılacağına yorumlanır. Bir tarladan karpuz almak, akrabalarınız veya arkadaşlarınızla kavga edeceğiniz anlamına gelir.
  Kirmani'ye göre rüyada karpuz; Mevsiminde bir karpuz görüp yiyen kederden ve sıkıntıdan kurtulur. Evinde birçok karpuz olduğunu gören de gayet zor bir belaya düşer.

  Başka bir tabire göre; zamanında olmak koşulu ile karpuz görmek menfaatli ve geçimi yolunda bir eşe delalet eder. Bozulmamış karpuz görmek ve yemek beden sağlıgına delalet eder.

  Diğer bir tabir de şöyledir:
  Karpuz yemek kederden kurtulmaktır. Bu rüyayı gören tutuklu ise eğer tahliye edilir.
   
Webokur Benzer Konular
Yüklüyor...