Rüyada Koyun Görmek

Konusu 'Dini rüya tabirleri' forumundadır ve Yavuz tarafından 5 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Yavuz

  Yavuz

  Katılım:
  11 Nisan 2012
  Mesajlar:
  2.935
  Rüyada Koyun Görmek Neye Yorumlanır Tabiri

  Rüyada koyun görmek rüya tabircilerinin kahir ekseriyeti ile hayra yorulmuştur. Rüyada görülen koyunun rengine cinsine göre farklı yorumlar çıkabilmektedir. Rüyaların tabirinde rüyadaki diğer rumuz ve işaretler önemlidir. Birde güncel hayatta ne ile meşgul olduğunuzun da ilgisi büyüktür. Kısa bir beyin fırtınası ile aslında her insan işaretler hakkında biraz bilgi toplayarak rüyasının tabiri hakkında fikri yürütebilir.

  Rüya tabircileri rüyada koyun görmeyi asil bir kadına yorumlarlar. Bir koyun keserek etinden yediğini gören, muradına erer. Rüyasında bir koyun kestiğini gören, bir kadına iftira eder. Bir rivayete göre koyun evli kadın olarak tabir olunur. Rüyasında bir koyunu olduğunu görenin eline mal geçer. Koyunu bağlamak, tutmak, üstüne binmek, satın almak, koyunun doğurduğunu görmek, maksadına ermeğe ve bir eve girmesi de o yılın bereketli olacağına işarettir. Koyun sürüsü itaatli ve uysal halka, Kirli koyunlar pis ve haşerat taşıyan insanlara, Koyunun siyahı da, beyazı da hayra, onun baş ve bacakları ganimet malına, Koyunun kuyruğu kadın malına, bol nimete yahut yemin etmeye, Koyun sağmak insanlarla iyi geçinmeye, siyaset ilmini iyi bilmeye ve rızka, Koyun yüzücüsü halka zulmeden Amir yahut memura, Koç, şerefli ve muteber bir kimseye, Koçun yünü ve kuyruğu şeref bir bir kimseden mala yahut onun kızıyla evlenmeye, Kuzu, anne ve babasına itaat ve hürmette kusur etmeyen evlada, Hamile kadının kuzu görmesi oğlan doğurmasına delalet eder diye yorumlanmaktadır.

  Rüyalar ile amel etmek bizi bazen çok büyük yanlışlara götürebilir. Aslında rüya neye yorumlanırsa öyle çıkar diye söylenmektedir. Bu yüzden her rüyayı hayra yorup, psikolojik olarak etkisi altında kalmamaya çalışmalıyız. bütün rüyalarınızın hayırlara çıkması dilekleriyle sağlıcakla kalın.
   
 2. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  Cevap: Rüyada Koyun Görmek

  Rüyada görülen o koyun, gece uyumak için saydığımız koyunlar olmasın..
   
 3. Yavuz

  Yavuz

  Katılım:
  11 Nisan 2012
  Mesajlar:
  2.935
  Cevap: Rüyada Koyun Görmek

  rüyada koyun görmek için saymaya başlayalım o zaman... çünkü rüyada koyun görmek çok güzel ve hayırlı tabirleri var :)
   
Webokur Benzer Konular
Yüklüyor...