Rüyada tabut görmek neye yorumlanır

Konusu 'Dini rüya tabirleri' forumundadır ve Elif tarafından 3 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  Rüyada tabut görmek tabiri nedir?

  Rüyada tabut görmek büyük bir mülk sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada görüken tabut büyük bir servettir. Rüyada tabut içerisinde olduğunu gören bir kimse, saltanata kavuşur yani servete işarettir.

  Rüyada kendisine bir tabut verildiğini gören biri ilim ve irfan sahibi olur. Boş bir tabutun rüyada görülmesi ise üzüntü getirir. Ayrıca bazı rüya tabirlerine göre de tabut uğursuzluk sayılmaktadır. Diğer bir tabirde ise rüyada tabut yolculuk etmeye delalet eder.

  Tabut içinde olduğunu gören bir kimse zenginliğe kavuşur. Ancak bazı tabirciler böyle bir rüyayı gören hısımından ürker ve düşmana karşı kötülük yapmaktan aciz olur şeklinde yorumlarlar. Bazıları da bu rüya için belli bir süreden sonra olumsuzluklardan kurtulmaya işaret ederler. Diğer bir yorumu ise şöyledir; eğer rüyayı gören şahıs bir şeyini kaybettiyse, kaybettiği şeyi bulmasına delalet eder şeklindedir. Yine başka bir tabire göre kişi kendisini tabutun üzerinde görürse bir vasiyet ya da düşmanı bulunur biçiminde yorumlanmaktadır. Ancak sonucunda zaferle nail olur. Kendisine rüya içinde bir tabut verildiğini gören kişi itibar kazanır. Genel olarak Tabut görmek, sıkıntı ve uğursuzluk bazen de seyahate delalet etmektedir.

  Boş olan bir tabut çevrenizden birinin, dolu olan bir tabut görmek de ev halkından birinin vefat edeceğine işaret edilmiştir.

  Rüyada yeni bir tabut görmek, şan şöhret olarak değerlendirilir. Kişi Rüyasında kendisi için bir tabut satın aldığını gördüyse tüccar ise işleri artar, varlıklı ise parası katlanır. Eğer fakir ise refaha kavuşur.
   
Webokur Benzer Konular
Yüklüyor...