Rüyada Yılan Görmek Ne Demek

Konusu 'Dini rüya tabirleri' forumundadır ve webkolik tarafından 14 Eylül 2013 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  17 Şubat 2012
  Mesajlar:
  3.051
  Rüyada Yılan Görmek Kısaca Ne demektir?

  Rüyada yılan görmek, iş hayatınızda çok zor davalara rastlayarak bunları çözmek için bütün gücünüzü ortaya koymak zorunda kalacağınıza yorumlanır.

  Rüyada yılanı evde görmek düşmanın size kötülük yapacağına tabir edilir ve de bu rüya eşlerin bir birleriyle kavga etmesine işaret eder.

  Rüyasında Vücudunun herhângi bir yerinden yılân çıktığını görmek âile fertlerinden birinin düşmanlığına tabir edilir veya rüyada ağızdan yılan çıkması kötü söz söyleyerek bundan zarar görmeye işarettir.

  Rüyasında bir yılan öldürdüğünü görmek, size fenalık yapmak isteyen bazı kimselere karşı kesin bir zafer kazanacağınıza ve de bir daha size yaklaşmaya cesaret edemeyeceklerine yorumlanır.

  Rüyasında yeşil yılan din düşmanına, etrafında yılanlar görmek yakınlarının düşmanlığına, onların sokamaması zarar verememelerine, yılandan irkilmek düşman şerrinden emin olmaya, evde görülen yılan evdeki düşmana, hariçte görülen yılan dışarıdaki düşmana yorumlanır.

  Rüyasında etrafında toplanmış bir çok yılan görmek, akrabasının kendisine düşman olduklarına: bunların kendini soktuğunu görmek, onlardan zarar göreceğine: sokmaması, zararı dokunmayacağına delalet eder.

  Bir başka tabire göre de:

  Rüyasında uzun ve iri yılan görmek, korkuya işarettir. Kimi zaman da, iri ve uzun yılan, aile, kadın ve evlattan düşmanlığa işarettir. Bazı zamanlar ise, bu rüya, yaramaz, korkunç ve şerli komşuya işarettir. İri ve uzun bir yılana sahip olduğunu gören kimse büyük bir saltanata nail olur. Rüyada yılan, bir düşman yahut bir devlet ya da, bir hazine veya bir kadın yahut da bir çocuktur.

  Rüyasında bir yılanın süzülerek size doğru yaklaştığını görmek, düşmânlarınızın sizi yere sermek için bir tûzak hazırlamâkta olduklarına delâlettir.