Samsung Galaxy Tab Kapanma Sorunu

Konusu 'Akıllı telefonlar' forumundadır ve Ceren tarafından 2 Ekim 2015 başlatılmıştır.

 1. Ceren

  Ceren Süper moderatör

  Katılım:
  4 Kasım 2014
  Mesajlar:
  2.233
  Samsung galaxy tab kapanıyor

  Eğer tabletinizde donanımsal bir problem bulunmuyorsa onarım modunda cihazı açıp fabrika ayarlarına sıfırlayarak sorunuçözmeyi deneyin.
  Samsung tabletinizin Onarım modunda açmak için aşağıdaki yöntemleri denemeye çalışın.

  1- Tabletinizi kapatıp hafıza kartını çıkartın.
  2- Tabletin Ses kısma tuşu ve güç tuşuna basılı tutarak onarım modunda açınız. (Ses kısma tuşuyla onarım moduna girmezse Ses yükseltme ve güç tuşuna basılı tutarak açmayı deneyiniz.)

  3- Ses tuşlarını kullanarak onarım modu menüsünden wipe/factory reset yazan yere gelip işlemi güç düğmesiyle onaylayıp fabrika ayarlarına döndürünüz.

  4- Tabletiniz otomatik olarak yeniden başlayacakır. Otomatik olarak başlamazsa reboot yazan yere gelip işlemi onaylayarak tableti yeniden başlamasını sağlayınız.

  5-Tabletin ilk açılış süresi uzun sürebilir viraz sabredin.

  Aşağıdaki video size yardımcı olacaktır onarım moduna girip fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini görüntülü olarak öğrenebilirsiniz.
  Bu işlemleri yaptıktan sonra Tabletiniz hala kapanıyorsa http://www.samsung.com/tr/support/model/gt-p3110tsatur-downloads bu sayfadan indirme merkezine girip indirme merkezinden yazılımlar kısmına girip kies programını indirip bilgisayara kurarak cihazı usb kablosuyla bilgisayara bağlayıp kies üzerinden güncellemeyi deneyiniz. Yeni güncelleme varsa güncelleme işleminden sonra cihaz sorunsuz açılması gerekmektedir.

  Kies ile güncellemeyi başaramazsanız yine aynı sayfanın sol alt kısmında Samsung'un canlı destek hattı bulunmaktadır. Mesai saatleri içerisinde canlı destek hattına bağlanarak yardım almayı deneyebilirsiniz.

  Tablet kapanmaya devam ediyorsa en son olarak garanti servisine gönderip arızasını gidermelerini isteyeceksiniz.
  tablet.jpg