Sevgiliye yapılabilecek en etkileyici sürpriz sizce nedir?

Konusu 'Güncel bilgiler' forumundadır ve Ceren tarafından 18 Haziran 2016 başlatılmıştır.

 1. Ceren

  Ceren Süper moderatör

  Katılım:
  4 Kasım 2014
  Mesajlar:
  2.233
  Sevgiliye yapılabilecek en etkileyici sürpriz sizce nedir?
  mesela;

  o uyurken, sabahın köründe uyanıp, onun evine giderek, sıcacık yaptığı yatağın içine girmek. uyanınca yanında sizi görmesi.

  yağmurlu bir gün seçin ve şemsiyenizi yanınıza alın. unlu mamüller satan bir yerden çiçek ekmek alın 2 lira falandır. sonra şemsiyenin içerisine gül yapraklarını dökün ve şemsiyeyi kapatın.

  sahil kenarına gidin makbul olan odur. sonra güzel ve tatlı bir konuşma yapın. sevgili gözünüzün içine baksın ve gözleri gülsün tam o ara yağmur falan yağsın yani ayarlayın abi onu da. yağmur yağınca sevgilinizi yanınıza doğru çekin ve şemsiyeyi açın. o gül yaprakları kafasından aşağı dökülsün ve sevinçten çıldırsın. son olarak poşetten çiçek ekmeği çıkarın ve uzatın.

  şöyle söyleyin;

  herkes çiçek alır ama solar gider. ben böyle bir şey düşündüm en azından yeriz.

  o sevgili size tapar kardeşlerim inanın bana ve yapın. sevgilinin suratındaki o şaşkınlık ve sevinç ifadesini birlikte görebileceğiniz en güzel anı yakalatır size bu olay.

  yapın.

  böyle olacağını biliyordum editi; bu girinin amacı '' farklı şeylere yönelin abi '' demek. bu kadar basit. ne olduğu ortada be kardeşim. kitap alırım, çiçek alırım, yatağına uzanırım beni görür falanı aşma amaçlı. sanki herkes sevgilisine yat alıyor, mini alıyor da '' dur bi' de kitap alayım ama hava yağmurlu.. olsun ıslanmadan götüreyim. sevgilim için... '' triplerine giriyor. ayy ne tatlı.