Sihirli Kalem Inkling Türkiye'de

Konusu 'Akıllı telefonlar' forumundadır ve Elif tarafından 25 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  wacom inkling türkiye, wacom inkling fiyat

  Sihirli Kalem Inkling Türkiye'de satışa sunuldu..


  Yazı ve çizimleri elektronik ortama anında aktaran sihirli kalem ınkling'in Türkiyede satışa sunuldu.İlk bakışta normal bir tükenmez kalem gibi görünen Inkling, küçük aparatı sayesinde herhangi bir kağıt veya karalama defteri üzerinde gerçekleştirilen yazı ve çizimleri elektronik olarak kaydediyor. Türkiye’de de merakla beklenen Inkling, kağıt üzerindeki her bir dokunuşu 1024 piksel çözünürlükte kayıt ediyor.

  Enerji konusunda da hayli cimri olan Wacom Inkling, tam şarjla 8 saat kullanım olanağı sunuyor. Yapılan çizimleri Sketch Manager yazılımı ile raster ya da vektör halinde bilgisayara aktarılmasını ve sonrasına düzenlenmesini sağlayan ürün, PC ya da Mac bilgisayarlar ile sorunsuzca kullanılabiliyor.

  19 gram ağırlığındaki kalemi ve 39 gram ağırlığındaki algılayıcısı ile taşıma kolaylığı sunan Inkling, dahili 2 GB hafızası sayesinde binlerce yazı, çizim ya da tasarımı saklayabiliyor. Üründe kaydedilen çalışmalar USB 2.0 üzerinden aktarılırken, şarj işlemi de aynı yolla gerçekleşiyor.


  Çalışmaların Adobe Photoshop, Illustrator ya da Autodesk Sketchbook ile katmanlar halinde yeniden düzenlenmesine olanak tanıyan Sketch Manager yazılımı belgelerin tek tuşla e-posta olarak gönderilmesini sağlayan ve isteğe göre yine tek bir tuşla JPG, BMP, TIFF, PNG, SVG ya da PDF formatında kaydedilmesini de sağlıyor.
  Tasarım dünyasında yeni bir dönem başlatmasının yanı sıra üstün özellikleri ile zamandan da tasarruf ettiren Wacom Inkling Medyasoft güvencesi ile 499 TL’den satışa sunuldu.
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 17 Temmuz 2014