Skype Kayıt Ol Türkçe

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 20 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  Türkçe Skype kaydol

  Skype kaydı oluşturmak için aşağıda linkini verdiğim sayfada bulunan formu dikkatlice doldurup onaylamanız gerekir. Biliyorsunuz günümüzün en etkili iletişim araçlarından biri olan Skype ile hem görüntülü hem de sesli konuşma imkanına elde edebilirsiniz. En son MSN'i de kendisine bağlayan Skype kullanıcı sayısı da günden güne artıyor. Peki SKYPE'ye nasıl kayıt olacaksınız?

  Skype'de ücretsiz görüşme yapabilmeniz için bir hesaba sahip olmanız gerekiyor. Skype Hesap açmak için buradan tıklayın. Açılan ekranda 3 ayrı şekilde üye olma seçeneği bulunuyor.

  Bunlardan ilki sıfırdan yeni bir Skype hesabı açmak. Açtığınız sayfada bulunan formu eksiksiz doldurup onaylamanız gerek.
  [​IMG]

  İkinci yöntem outlook hesabı olanlar için ve daha kolay üyelik yapılabiliyor.

  Bunun için sadece bağlantıdaki linkten microsoft hesabı ile bağlan bölümünü seçip outlook adınızı ve şifrenizi girmek.

  Bu yöntemle MSN ile Skype hesaplarınızı birleştirmiş olacaksınız.

  [​IMG]


  Diğer bir yöntem ise Facebook hesabınızla Skypeye bağlanmak.


  Bunun için de bağlantıdan Facebook hesabını tıklayın, facebook kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak giriş yapmak. Böylece Skype ayrıcalığını siz de yaşayacaksınız.

  Peki Skype Nedir Nasıl Kullanılır hakkında yeterince bilgi sahibi misiniz?


  Skype dilediğiniz kişi ile dünyanın her yerinden telefon görüşmesi yapmanıza olanak sağlayan kolay ve ücretsiz bir yazılımdır. Bu sayede çok yüksek telefon faturaları ödemekten kurtulursunuz. Ayrıca mükemmel bir ses kalitesine ve yüksek korumalı şifreleme sistemine sahip. Daha da önemlisi, Skype'ı kullanmak için firewall veya router gibi ayarları yapmanız gerekmiyor.