Skype Yeni Hesap Oluştur

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 1 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  Skype Yeni Bir Hesap Oluştur

  Skype hesabı ile internetin bizlere sunmuş olduğu avantajları da katarak, hem görüntülü, hem sesli hem de yazılı olarak istediğimiz kişilerle istediğimiz zamanlarda konuşabiliyoruz.

  Bu program tasarım ve içerdiği en son teknoloji ile dikkatleri çekiyor. Diğer anlık mesajlaşma programlarına nazaran sesli ve görüntülü konuşmaya, yazılı mesajlaşmadan daha çok ağırlıklı bu program her alanda diğerlerinden ayrılıyor. Ayrıca barındırdığı ileri teknoloji sayesinde görüntü ve seste her hangi bir bozulma, düşme veya takılmalarda sorun yaşanmadan, karşımızdaki kişilerle mesafe ne olursa olsun rahatlıkla konuşabilme ayrıcalığı sunuyor. Ayrıyeten Skype kontör adı altında, günümüzdeki GSM firmalarının kredilerine benzeyen, kontörlerden satın alarak dünyanın her köşesinden sabit ya da GSM hatlarınızı Skype hesabınız ile aranabiliyor. Hem de ucuza konuşulabiliyor.

  Bu bilgilerden sonra şimdi de 'Skype yeni hesap oluşturma' işlemi nasıl olur konusuna geçelim. Bu işlemi olabildiğince basit bir şekilde anlatmaya çalışacağım. İlk önce Skyep programının resmi internet sitesine girmelisiniz. Sitenin hemen sağ üst köşesinde ''Bize Katılın'' yazan butona tıklayın, ardından gelen formu eksiksiz olarak doldurun.. Formu nasıl dolduracağınıza dair kısa bilgi verelim.

  Açılan sayfada adınız soyadınız ve email adresinizin olduğu bölümdeki bilgileri eksiksiz doğru bir şekilde yazın. Altta bulunan pencerede ise doğum tarihinizi, cinsiyetinizi, bulunduğunuz ülke ve şehir ile kullandığınız dil yer alıyor. Burada dikkat etmeniz gereken ayrıntı 18 yaşından büyük olacak şekilde doğum tarihinizi girmenizdir. Çünkü bazı durumlarda skype 18 yaşından küçüklerin oturum açmasına müsade etmiyor.
  Daha sonra bu programı nasıl ne amaçla kullanacağınız sorusu geliyor. Bu soruya kişisel kullanım veya iş kullanımı olarak işaretleyebilirsiniz. En sonda ise Skype kullanıcı adı ve şifrenizi belirleyip, alttaki güvenlik kodunu girerek skype kayıt olma işlemini tamamlayabilirsiniz.
  [​IMG]
  Hepsi bu kadar!.. artık sizinde yeni bir Skype hesabınız var..