Soğan Kürü İle Hamile Kalınırmı

Konusu 'Hamilelik ve Çocuk Bakımı' forumundadır ve Elif tarafından 17 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  Kolay Hamile Kalma Yolları

  Soğan kürünün özellikle çikolata kisti ve polikistik overe karşı etkili olduğu uzmanlarca belirtilmektedir. Adet düzensizliğine karşı faydalı olduğu için Soğan Kürü İle Hamile Kalınır. İyi bir tedavi sağladığı ve küçük çaptaki miyomların da iyileşmesinde etkili olduğu bilinmektedir. Soğan kürü kadınlarda yumurtanın çatlamasına etki ettiği için hamile kalmanızı sağlar. Ayrıca erken menopoza karşı da çok faydalıdır.

  Soğan Kürü İle Hamile Kalmak için yapmanız gerekenler:

  1,5-2 bardağa yakın klorsuz suyu kaynatın ve dış kabuklarını soyduktan sonra soğanı 4-5 parçaya ayırıp ,kaynamakta olan suyun içine atın.

  Beş dakika hava almayacak biçimde kaynatın. Kaynadıktan sonra süzüp ılımasını bekleyin. Eğer gündüz içerseniz aynı kürü taze olarak hazırlayıp akşama da için.

  Bu kürü 15 gün boyunca günde 2 defa her seferinde taze olarak hazırlayıp için.

  Bu kürü uyguladıktan sonraki adet gününüzün başlamasından 10 gün önce aynı kürü yeniden 5 gün boyunca tekrar uygulayın.

  Uygulama sırasında beyaz ve sarı akıntılarınız artarsa bu içinizin temizlendiği anlamına gelmektedir. Bu yüzden endişelenmeyin.

  Hamile kalmak için uyguladığınız bu kürün ardından ayrıca bir de incir kürü uygulamanız gerekmektedir. Bunun için de 8-9 adet inciri yıkadıktan sonra yarım litre klorsuz suyu kaynatın ve içine atın. Yaklaşık 5-6 dakika kaynattıktan sonra içerisine bir adet havucu dilimleyerek katın ve 3-4 dakika kadar daha kaynattıktan sonra ılık olarak için.