Son Kapattığınız İnternet Sayfalarını Tekrar Açma

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Elif tarafından 29 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  En Son Kapattığınız İnternet Sayfalarını Tekrar Açma

  Daha önce kapattığınız sekmeleri açmak için ne yapmalı diye düşünüyorsanız işte çözümü burada. Birazdan tanıtımını yapacağımız program sayesinde Yanlışlıkla kapattığınız bir dosya, program ya da bir internet sayfasını tekrardan başlatabilirsiniz. UndoClose adındaki ücretsiz yazılım ile bir pencereyi yanlışlıkla kapattığınızda bu işlemi tekrar geri başlatabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaştığınızda imdadınıza UndoClose adlı yazılım yetişiyor. Programın en güzel özelliği hangi programı, dosyayı ya da internet sayfasını hangi sıra ile kapattığınızı da biliyor.

  Peki, UndoClose Programı Nasıl Kullanılır?

  İşte UndoClose programının özellikleri ve kullanım bilgileri şöyle:

  Bildiğiniz gibi internet tarayıcılarının özellikleri arasında bulunan ve en son kapattığınız sayfaları Ctrl + Shift + T kısa yol tuş kombinasyonu ile tekrar açabilme özelliği de bulmaktadır. Eğer yanlışlıkla internet tarayıcınızın bir sekmesini kapattıysanız ve sayfanın adını hatırlamıyorsanız tarayıcınız size büyük bir kolaylık sağlıyor. Ama Internet Explorer’da böyle bir özellik maalesef bulunmuyor. Hatta Windows’ta da böyle bir özellik mevcut değil.

  UndoClose adlı ücretsiz bir yazılım işte tam bu noktada imdadınıza yetişip yanlışlıkla kapatılan programları, dosyaları ve internet sayfalarını tekrar geri açabilmenize imkan tanıyor.

  [​IMG]

  Programlar için : Ctrl+Shift+A
  Klasörler için: Ctrl+Shift+F

  Belirtilen butuş kombinasyonlarını ayarlar bölümünden dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Ayrıca Program 64-bit ve 32-bit işletim sistemlerini desteklemektedir.

  UndoClose İndirme Linki indirin: http://www.addictivetips.com/windows-tips/undo-close-for-windows-addictivetips-apps/