Super Junior Üyeleri İsimleri

Konusu 'Resim Bölümü' forumundadır ve Yavuz tarafından 25 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. Yavuz

  Yavuz

  Katılım:
  11 Nisan 2012
  Mesajlar:
  2.935
  Super Junior Üyeleri İsimleri
  super junior üyelerinin adları


  LEETEUK: İ-TIK Lee
  HEECHUL: HİÇUL ( EE: İ diye okunur bu yüzde Hİ. CH: Ç diye okunur ve ÇUL olur)
  KYU-HYUN: KİYU-YUN (K'ni önünde sesli harf olan YU var. (YU ; Korece'de sesli bir harftir.) H' harfi ise kelime ortasında okunmaz ve sadece YUN. KYUHYUN = KİYUYUN diye okunur.)
  SHINDONG: SH yanyana geldiğinde Ş olur ve ŞİN. DONG ise N'ye fazla vurgu yapmadan DOG der gibi ama N'yi de tam kaybetmeden okunur. SHINDONG= ŞİNDOnG diye okunur)
  EUNHYUK: az önce bahsettiğim gibi EU: I sesini verir, IN olur.. H' de yine dediğim gibi kelime ortasında okunmaz ve , YUK olur. EUNHYUK= INYUK diye söylenir.)
  SIWON: S ve İ yan yana gelince Ş olur. ilk hece Şİ... WON ise V'den çok O dermiş gibi ama V sesini hep kaybetmeden okunur. SİWON= ŞİwON diye söylenir..)
  YESUNG: YESUNG Super Junior üyeleri içinde adı yazıldığı gibi okunan üyedir :) lakin SUNG' bazen SONG veya SANG gibisinden okunabilir yanlış değildir..:)
  SUNGMIN: SUNG; SAnG'min ya da SONg diye okunabilir.. MIN ise Min diye okunur değişmez. SUNGMIN= SONgMİN diye söylenir.)
  DONGHAE= TONGE diye okunur. D kelime başına T diye okunur. H' yine dediğim gibi kelime ortasında okunmaz AE ise; A okunmaz E söylenir sadece. ve DONGHAE= TONGE diye okunur.)
  KANGIN: Kangin Super Junior üyeleri içinde adı yazıldığı gibi okunan üyedir :)..
  RYEOWOOK: R'nin önünde ince sessiz Y var ve R nin önüne İ gelir Rİ, EO ise; E okunmaz sadece O okunur. ve RİYO, OO: U olduğu için ..RYEOWOOK= Riyowuk diye söylenir.)
  HENRY LAU: HENRY hepimizin bildiği gibi HENRİ diye okunur. LAU ise sanki LAV dermiş gibi ama U 'yuda kaybetmeden okunur. HENRY LAU= HENRİ LAU diye söylenir)
  ZHOU Mİ: Biz okuyacak olursak ZOY Mİ' diye okuyabiliriz. ama Z harfi Korece'de mevcut olmadığından Z yerine CH(Ç) harfi kullanılır. Ve CHOY Mİ diye söylenir...
  HANGENG: Kangin Super Junior üyeleri içinde adı yazıldığı gibi okunan üye idi..T_T.
  KIBUM: Kİ-BUM veya aslen yazılışı Ki Beom olduğundan Kİ-BOM diye de söylenir..(alıntı)

  [​IMG]