Terazi Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve webkolik tarafından 13 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  17 Şubat 2012
  Mesajlar:
  3.051
  Terazi Burcu 2012 Haziran Ayı Yorumları

  2012 Haziran ayı Terazi burcu yorumu - terazi burcu haziran 2012


  Sevgili teraziler yakın çevrenizden, akrabalarınızdan tam destek alarak, iletişiminiz hızlı bir şekilde haftaya başlıyorsunuz.

  2012 Haziran ayında sevdiğiniz insanın sevgisinden ve güzel enerjisinden ilham alın.Bu ay boyuınca ortaklaşa para giderleriniz konusunda çözümlerinizi ön plana çıkarabilir, kendi düşüncelerinize göre bir plan uygulayabilirsiniz. Maddi konularda kafanız iyi çalışacak, ilginç olaylar, gizemli konular ilginizi çekebilir.

  [​IMG]
  terazi burcu haziran ayı yorumu

  Hayatınızın kontrolünü sağlayamayınca ya da beklenmedik olaylarla karşılaşınca dengeniz hemen bozuluyor. Sevdiğiniz insanla iletişiminiz iyi ve keyifli olacak. 7 Haziran tarihinden sonra yakın çevre alanlarınız aktif olacak ve iletişimi yüksek bir ay geçireceksiniz. Duyacağınız haberlerden etkilenecek ve bazı şeyleri kendinize dert yapacaksınız.
  terazi burcu haziran 2012 yorumu

  Haziran ayında ayrıca iş ve hizmet alanlarınızda ortaklaşa hareket etmeniz para konuları gündeme gelebilir. İş alanlarınızdaki değişimleri yaratıcı bir şekilde yapabileceksiniz. Başkalarına yardım etmek sizi mutlu edecek.Aşk hayatınız devreye girmeye başlıyor. Tutkularınız ve sahip olma isteğiniz sevdiğiniz kişiyle fikir ayrılıkları yaşamanıza neden olabilir.Ay sonu ise, sevdiğiniz insanın parasal durumundaki güzel gelişmeleri kutlayabilirsiniz. Paranızın çoğaldığına tanık olacaksınız.

  kaynak: yasemin boran/astrolojiburc.com