Terazi Burcu Ekim 2012 Yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 12 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. Burcu

  Burcu

  Katılım:
  12 Haziran 2012
  Mesajlar:
  168
  Terazi Burcu Ekim 2012 Yorumu

  2012 Terazi Burcu Ekim ayı Yorumları

  Astrologlardan Terazi Burcu Ekim 2012 falı : Ekim ayının başında Satürn Terazi burcu seyri, Başta evlilik ve ya uzun süreli ilişkiniz olmak üzere, iş ortaklığı, sözleşmeler, yasal davalarla ilgili konular üzerinde etkili olacak. bu durum yapılması gereken düzenlemelerin işaretidir.Sorunlu bir ilişkiniz varsa, birbirinize karşı artık bir şey hissetmiyorsanız ve ayrılmayı düşünüyorsanız oturup halledilmesi gerekenleri yasal olarak konuşmalısınız.Ama yüreğinizde hala sevgi sürüyorsa, dış kaynaklı nedenler yüzünden ayrılık aşamasına geldiyseniz taraflar olarak neler yapılması gerektiğini tespit etmelisiniz.
  Çünkü sevgi bitmemişse ayrılığın da bir anlamı yok demektir. Bu süreç Ekim ayında sona eriyor. Kariyeriniz, itibarınız yükseliyor.
  2012 Ekim ayında Venüs sizi ön plana çıkararak, toplumsal imajınızı güçlendirmeye devam ediyor. Kendinizi bu konularla ilgilenerek şımartacaksınız. Güzel ya da yakışıklı, bakımlı olmaya daha bir özen göstereceksiniz. Bunlardan keyif alacaksınız, mutlu olacaksınız. Yıldızınız yüksek olacağından, Sizinle uğraşanlar olsa bile, şartları kendi lehinize dönüştürmeyi bileceksiniz..
  Alıntı