The secret kitabının özeti

Konusu 'Kitap Özetleri' forumundadır ve Mira tarafından 26 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. Mira

  Mira Moderatör Yönetici

  Katılım:
  11 Mart 2014
  Mesajlar:
  362
  The secret kitabının kısa özeti


  The Secret Konu Özeti

  Ünlü yazar Rhonda Byrn eseri olan The Secret yani Sır kitabı oldukça yaygın bir şekilde ülkemizde de okunmakta olup kitabı almayı düşünenler için kısa bir özet paylaşmak istedik kitabın çevirisi ise Can Üstünuçar tarafından gerçekleştirilmiştir.

  The Secret (Sır) Kitabının Özeti

  Çağlar boyu nesilden nesile geçerken, bir çok insan ona göz dikti, onu gizledi, kaybetti, çaldı, büyük paralar karşılığı satın alanlar oldu. Tarihteki en önemli insanların bazıları yüzyıllar kadar eski olan 'Sır'ra vakıf olmuşlardı. Eflatun, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein ve diğer mucitler, bilim adamları ile büyük düşünürler 'Sır'rı biliyorlardı; ve şimdi 'Sır' dünyaya açıklanıyor.

  'Sır'rı öğrendiğinizde, istediğiniz her şeyi elde etmeyi, yapmayı, ya da istediğiniz her şey olmayı da öğrenmiş olacak; asıl kimliğinizi bulacak ve hayatta sizi bekleyen gerçek ihtişamın ne olduğunu göreceksiniz.Sizce dünya nüfusunun sadece %1'lik bir kısmını oluşturan bir kesimin tüm maddi gelirin %96'sına sahip olması bir tesadüf mü?

  Olağanüstü bir servete sahip olmak ister misiniz?Muhteşem bir malikanede yaşamak ister misiniz?Ömrünüz boyunca hiç sıkıntıya düşmeden bolluk, bereket içinde yaşamak ister misiniz?

  Ruh eşinizi bulmak ya da huzurlu, mutlu bir evlilik yaşamak ister misiniz?

  Peki kendinize sorun. Gerçekten ne, ama ne istersiniz?

  Amaçlarınıza ulaşmak için bu kitabı kullanmaya başlayabilirsiniz. Yaşamınızdaki herhangi bir şey için bir cevap, bir rehber arıyorsanız, sorunuzu sorun, cevap alacağınıza inanın ve bu kitabı rastgele açın. Açılan sayfada aradığınız cevabı ve tavsiyeyi bulacaksınız.Sır tüm olmuşların, olanların ve olacakların cevabıdır.

  the-secret-.jpeg