The Vampire Diaries Oyuncuları

Konusu 'Medya Takip' forumundadır ve Klaus tarafından 23 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. Klaus

  Klaus

  Katılım:
  10 Şubat 2013
  Mesajlar:
  48
  The Vampire Diaries dizi oyuncuları ( künye ) / The Vampire Diaries Oyuncularının kısa biyografileri

  Elena Gilbert / Gerçek adı: Nina Constantinova Dobreva ( Nina Dobrev ) Bulgaristan'ın Sofya şehrinde dünyaya gelmiştir. 2 yaşındayken Kanada'ya taşınmış, orada yaşamına devam etmiştir. Küçük yaşlarda dansa, tiyatroya, müziğe, jimnastiğe, görsel sanatlar ve oyunculuğa yatkınlığı varmış. İş hayatına modellikle başlamış, daha sonradan birkaç film ve televizyon dizisiyle beraber ün kazanmıştır.
  Nina gezmeyi çok sever. Sırf zevk için birçok kez Avrupa'yı ziyaret eder. Voleybol ve futbol oynamaktan, dağa tırmanmaktan, yüzmekten, kayak yapmaktan hoşlanır.
  Oyunculuk onun için bir tutku, yeni bir macera.
  Nina Dobrev = ( Büyük kahverengi gözler / Uzun siyah saçlar)
  1.68 boyunda. 24 yaşında.
  [​IMG]


  Stefan / Gerçek adı: Paul Wesley Marlboro, New Jersey'de büyüdü. Ailesi Polonyalı ve birçok akrabası Polonya'da yaşıyor. 2'si kendisinden küçük, 1'i kendinden büyük 3 kız kardeşi var. En büyük kız kardeşi avukat. Paul, Marlboro lisesisin yanısıra Hristiyan kardeşler akademisine katılmıştı. Fakat, karıştığı kavga nedeniyle okuldan atıldı. Karıştığı ilk kavga, onu oyunculuğa sürüklemişti. Öğretmeni okul oyununda rol almasını istemiş ve Paul başarılı bir performans sergilemiştir.
  Daha sonra, başka bir okula transfer edilmiştir. Bu sırada birkaç filmde oyunculuk yeteneğini göstermiştir. Gittiği üniversitede, aldığı oyunculuk teklifleri nedeniyle ilk sömestrdan sonrasını okumamıştır. 2009 yılında The Vampire Diaries ekibine katıldı. Damon ve Stefan karakterleri için Paul'a ses testleri yapılmış. En son Stefan rolüne karar vermişler.
  Paul Wesley = ( Sivri saçlar / kalın kaşlar )
  1.82 boyunda. 30 yaşında.
  [​IMG]


  Bonnie Bennett / Gerçek adı: Katerina Alexandre "Kat" Graham ( Kat Graham ) Amerikalı bir oyuncu, dansçı, model ve şarkıcıdır. ( Zaten şimdiye kadar tek bir özelliği olan yabancı sanatçı görmedim duymadım ben =) ) Kendisine şimdiye kadar Tv showlarında, filmlerde, müzikallerde rastladık. İsviçre'de doğmuş, Kaliforniya'da büyümüştür. 5 yaşındayken ailesi boşanmıştır. İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İbranice ve biraz Portekizce konuşabilmektedir. Hannah Montane, Honey, 17 Again rol aldığı filmlerden bazıları.
  Kat Graham = ( Esmer / Bakışlar ve mimikler )
  1.63 boyunda. 23 yaşında.
  [​IMG]


  Caroline / Gerçek adı: Candice Accola, Texas doğumlu. Küçük bir erkek kardeşi var. Yakın arkadaşları : Nina Dobrev, Katerina Graham, Ian Somerhalder ve Michael Trevino.
  Candice Accola = ( Büyük mavi etkileyici gözler )
  1.73 boyunda. 25 yaşında.
  [​IMG]


  Damon / Gerçek adı: Ian Joseph Somerhalder ( Ian Somerhalder ). Los Angeles'ta doğup, büyüdü. Atları eğitere, yüzerek, balık tutarak çocukluğunu geçirdi. Annesinin kendisini cesaretlendirmesiyle 10 yaşında modelliğe başladı. 17 yaşında Londra'da oyunculuk okuyordu. Ian Somerhalder zamanının çoğunu oyunculuk çalışarak ve yoga yaparak geçiriyor. Kar ve su kayağıyla ilgileniyor. Ata binmeyi seviyor.
  Ian Joseph Somerhalder = ( Büyük mavi gözler / Keskin çene hatları )
  1,77 boyunda. 34 yaşında.
  [​IMG]


  Jeremy Gilbert / Gerçek adı: Steven R. McQueen ( Steven Chadwick McQueen olarak da bilinir ). Amerikalı aktör, en iyi bilinen rolü Jeremy Gilbert. LA'da doğup, büyümüş. Baba tarafından dedeleri nineleri hep oyuncuymuş. =) 1 erkek kardeşi ve babasının 2. evliliğinden 1 de kız kardeşi var. Annesinin 2. evliliğinden ise küçük bir erkek kardeşi var. Cody Kennedy ile iyi arkadaşlar.
  1.83 boyunda. 24 yaşında.
  [​IMG]