Turkcell Her Yöne 500 Dakika 21 TL

Konusu 'Akıllı telefonlar' forumundadır ve Elif tarafından 19 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  Turkcell Her Yöne Minik Paket 500 Dakika 21 TL Kampanyası

  Turkcell Her Yöne 500 Dakika

  Turkcell Her Yöne Paketler Tarifelerinden biri olan bu Minik Paketi ayda 25 TL ye yurt içinde her yöne 200 dakika içermektedir. Yeni Müşterilere özel Her Yöne Tarifesi Yıllık Abonelik Yeni Müşteri Kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca paket ucreti 21 TL olup paket dakikalarına ilave her yöne ek 300 dk. eklenmektedir.

  Turkcell Her Yöne 500 Dakika Nasıl Yapılır

  Turkcell İletişim Merkezleri’ne başvurarak numaranızı Turkcell Faturalıya taşıyarak, yeni faturalı hat alarak ya da Hazırkarttan faturalıya geçerek Minik Paketten faydalanabilirsiniz.

  [​IMG]

  Her Yöne Tarifesi Yıllık Abonelik – Yeni Müşteri kampanyası ile 12 fatura dönemi boyunca paket ücretinizde sabit fiyat garantisi ile 4 TL indirimli konuşup, paket dakikalarınıza ilave her yöne 300 dk. kazanarak paketinizden 12 fatura dönemi boyunca 21 TL’ye her yöne 500 dk. olarak yararlanabilirsiniz. Dilerseniz aylık abonelik ile paketinizden 25 TL ye her yöne 200 dk. olarak da yararlanabilirsiniz.

  Turkcell Her Yöne 500 Dakika Paketinden numarasını Turkcell Faturalıya taşıyan,yeni faturalı hat alan veya Hazırkarttan faturalıya geçen, müşteriler tarifelerini bu paket ile başlattıklarında hemen faydalanmaya başlar. Başka bir tarife veya paketten geçiş yaptığınızda paketinizi, talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz.
  Paketiniz başladığına kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

  Daha ayrıntılı bilgi için tıklayınız TURKCELL