Yay Burcu Haziran 2012 Yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve webkolik tarafından 13 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  17 Şubat 2012
  Mesajlar:
  3.051
  Yay Burcu Haziran 2012 Yorumu

  2012 Yay Burcu Haziran aylık yorumları

  Yay burcu haziran 2012

  Sevgili yaylar 2012 Haziran ayına rahat ve keyfinize düşkün bir şekilde başlayacaksınız.. 5 Haziran tarihinde kendi istekleriniz, özgürlüğünüz ve düşünce yapınız daha fazla ön planda olacak.
  Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk üstlenmekten vazgeçin çünkü bu sizin ruh halinizi fazlasıyla zorluyor. Kendi istek ve düşüncelerinize daha fazla önem vermelisiniz.

  [​IMG]

  Çok yoğun bir iş temposuna sahipsiniz ve haziran ayında çalışmasanız bile, aklınız yapacağınız işlerde olabilir. Açık hava yürüyüşleri, sevdiğiniz arkadaşlarınızla paylaşımlarınızı arttırmalısınız. Kafanız iş ve hizmet hayatınızı ilgilendirecek konu ve olaylarla dolu olmaya başlıyor. İş görüşmeleri, anlaşmalar, iş yeri iletişiminizde artışlar görülecek. Ayrıca bu dönem sağlığınızı gözden geçirebilir, kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.

  19 Haziran tarihi ile aile hayatınızda yapılması gerekenler konusunda yardımsever etkileriniz yüksek olacak. Bu alandaki sorunlarınıza yaratıcı bir şekilde yaklaşabilirsiniz.

  Ayrıca yakın çevre alanlarınız aktif olmaya başlayacak. İletişiminiz hızlanıyor. İş alanlarınızda bazı anlaşmazlıklar yaşamaya yatkın olabilirsiniz. Ay sonu iş ve hizmet alanlarınızda oldukça şanslı etkiler altındasınız. Beslenme alışkanlıklarınızda abartıya kaçma gibi istekleriniz yüksek olabilir. Keyfini çıkarın.
  yasemin boran
  KAYNAK: astrolojiburc.com