Yengeç Burcu Temmuz 2012 Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 13 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. Burcu

  Burcu

  Katılım:
  12 Haziran 2012
  Mesajlar:
  168
  Yengeç Burcu Temmuz 2012 Yorumları

  2012 Yengeç Burcu Temmuz ayı yorumu

  Yengeç burcunda olanlar 2012 Temmuz ayına kadersel alanınızda gerçekleşecek olan başlangıçlarla başlıyorsunuz. Bu tarihten sonra 6 ay boyunca beklenmedik kadersel olaylara açık olacaksınız. Şartlar pek elinizde olmayabilir. Beklenmeyene açık olmalısınız.

  Evinize ve ailenize yardım etmek, onların sorumluluklarını üstlenmek adına güzel bir dönem olabilir. Parasal konularda bu tutulma yakınları dikkatli adımlar atmalısınız. Özellikle yolculuklarda, değerli bir eşyanızı, paranızı kaybetme riskine karşı uyanık olun.

  Özellikle 12 Temmuzda seyahat, eğitime dayalı işlerinizde aldatıcı etkiler altında olacaksınız. Tanımadığınız insanların sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin.

  17 Temmuz tarihinde ise grupsal ve seyahate dayalı işlerinizde gözlerinizi açık tutun. Eğer biriyle önemli bir işbirliği veya ortaklık konusunda görüşmeler yapıyorsanız, çok yakın bir zamanda karşılıklı taahhüt altına girmeye hazır olabilirsiniz. Bir haber sizi çok heyecanlandırabilir birçok açıdan dikkatle izlenmesi gereken bir aydasınız.Bir anda heyecanlanacak ve aşkla parıldayacaksınız.

  alıntıdır
   
 2. Berrak

  Berrak

  Katılım:
  21 Mart 2012
  Mesajlar:
  479
  Cevap: Yengeç Burcu Temmuz 2012 Yorumu

  2012 Temmuz ayına kadersel alanınızda gerçekleşecek olan başlangıçlarla başlıyorsunuz :confused:

  Bu ne demek bee :)))