Yeni Mesajlaşma Servisi MessageMe

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Elif tarafından 13 Mart 2013 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  Yeni Mesajlaşma Servisi Message Me hakkında bilgi. Alternatif bir mesajlaşma uygulaması olan MessageMe bir anda bütün sosyal ağları etkisi altına aldı. Whatsapp'ın en büyük rakibi Message me uygulamasına
  dilerseniz e-mail üzerinden veya Facebook hesabınızla kayıt olabilirsiniz. Rehberinizde bulunan kişiler otomatik olarak MessageMe'ye ekleniyor.
  Ayrıca numarası sizde kayıtlı olmayan arkadaşlarınızı bile BBM'de olduğu gibi Pin numaraları ile ekleyebiliyorsunuz. Hatta Facebook ya da e-mail üzerinden de arkadaşlarınızı eklemek mümkün.

  MessageMe Ücretsiz iPhone Mesajlaşma Uygulaması

  [​IMG]

  MessageMe'de, iOS kullanıcılarına özel müzik gönderme seçeneği de bulunuyor. iTunes üzerinden arkadaşlarınızla sevdiğiniz müzikleri paylaşabilirsiniz. Ayrıyeten Android ve iOS platformunda fotoğraf, video, resim çizme, ses kaydı ve konum bilgileri gibi multimedya özelliklerinden de faydalanabilirsiniz.

  Bu ücretsiz Uygulamayı isterseniz tabletinize de kurabilirsiniz. Bilindiği gibi Whatsapp tabletlerle uyumlu değil. MessageMe kullanıcı sayısı henüz fazla değil ama ilgi büyük ve kısa bir sürede artacağa benziyor.

  Alternatif mesajlaşma uygulamasını ücretsiz olarak AppStore ve Google Play Store'dan indirebilirsiniz.
  ShiftDelete​