Yeni Samsung Slim Led TV 5 Serisi

Konusu 'Akıllı telefonlar' forumundadır ve Elif tarafından 23 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif Yönetici Admin

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.473
  Yeni Samsung Slim Led TV 5 Serisi - Samsung TV

  Tüketici elektroniği teknolojisinde dünya lideri Samsung Electronicsin yeni nesil Smart Televizyonları ev eğlencesi alanında yeni bir çağ başlatıyor. 1080p full hd görüntüleme sağlayan ES5500 Slim LED tv Samsungun Akıllı İçerik (Smart Content) teknolojisine sahip olarak geliştirilmiş zengin içerikler sunuyor.

  Akıllı İçerik (Smart Content) Samsung ES5500

  [​IMG]

  Samsung ES5500 Slim LED TV’de Facebook, Twitter, Youtube, Angry Birds, Discovery Channel da dahil olmak üzere dünya çapında bulunan 1.400’den fazla Smart TV uygulamasına ek olarak Türkiye’de erişilebilen Samsung Smart Sinema -Warner Bros,RHI Entertaintment, Walt Disney, National Geographic 3D, CNN Türk gibi yüzlerce uygulama da kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

  AllShare Play hizmeti içeriği manuel olarak Cloud’a aktarmayı ya da Smart TV ya da diğer mobil cihazlarından içerik aktarmalarını mümkün kılıyor.

  Samsung ES5500 Slim LED TV Özellikleri

  - Kids özelliği, çocuklar için zengin bir eğlenceli-eğitici uygulama ve oyun çeşitliliği sunuyor. Bu özellik, ebeveynler tarafından kontrol edilebiliyor ve izlenebiliyor.

  - Family Story kullanıcıya büyük ekranda fotoğraflarını düzenleme ve slayt gösterilerinin tadını çıkarma olanağını sunuyor. Ayrıca aile üyeleri bulundukları her yerden cep telefonları, tablet bilgisayarları, PC’leri veya televizyonları aracılığıyla fotoğraf, not ve hatırlatmaları paylaşabiliyorlar.

  - Fitness özelliği kullanıcıya Samsung TV’sinden mobil bir Fitness uygulaması aracılığıyla bir Samsung akıllı telefonla iletişim kurma imkanı sunuyor. Kullanıcı, ayrıca WiFi özellikli bir tartıya bağlanarak kilosunu kontrol edebiliyor ve TV’nin içindeki kamerayı kullanarak sanal bir ayna oluşturabiliyor ve egzersiz programını izleyebiliyor.