Hayvan desenli parçalar nasıl kombinlenir?

Hayvan desenli parçalar bu sezonun neredeyse bütün koleksiyonlarında yer alıyor. Yılan derileri, leopar desenler ve zebralar ayakkabıdan çantaya, dış giyimden elbiselere kadar çoğu parçada yer alıyor.

Oldukça şık kıyafetler olan hayvan desenlerini kombinlemek oldukça güç. Bu parçaları nasıl kombinleyeceğinize dair birkaç ipucunu aşağıda bulabilirsiniz.

Leopar parçalar

Leopar deseni en çok karşımıza çıkan hayvan desenlerinden bir tanesidir. Bu desen ile en uyumlu renk ise siyah. Leopar desenli A kesim bir etek ile dizüstü çizmeleri kombinleyebilirsiniz. Eteğin üzerine siyah cut-out bir kazak tercih edebilirsiniz. Kombine renk katmak istiyorsanız kırmızı tonlarında aksesuarlar kullanabilirsiniz. Aydınlık bir hava oluşturmak için ise açık renk bir trençkot seçebilirsiniz.

Yılan derisi botlar

Bu sezonun en popüler parçalarından biri yılan derisi çizmelerdir. Yılan derisi bir çizme veya bot aldıysanız bunu deseni ortaya çıkaracak krem tonlarıyla kombinleyebilirsiniz. Kombininizi toprak tonlarıyla tamamlayabilirsiniz.

Monokrom desenler

Hayvan desenli çoğu parça siyah-beyaz parçalardır. Bu ürünleri kombinlerken siyah beyaz parçalara ağırlık vererek monokrom etkisini vurgulayabilirsiniz. Ayrıca kombininize renk katmak için de pastel tonlar kullanabilirsiniz.

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar