Hürrem sessizligini bozdu..

Meryem Uzerli’den açıklama
Hürrem  sessizliğini en sonunda bozdu!..Ve böylece Meryem Uzerli’den ilk açıklama gecikmedi.’Tükenmişlik Sendromu’ nedeni ile Almanya’ya giden, Muhteşem Yüzyıl dizisiyle  de yolları ayrılan Meryem Uzerli, günler sonra sessizliğini bozdu.

Hürrem’ Meryem Uzerli’den ilk açıklama: – Sevgili arkadaşlar, ilk önce özür dilerim şimdi yazdığım için ve daha önce değil. Bugün ilk defa biraz daha iyiyim ve en ağır günlerden, tedavi ve duygusal anlamda geçti.
Sizin bütün dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Bu bana çok yardımcı oldu ve oluyor ve Size sonsuz sevgi gönderiyorum.
Bir sürü insanlar ne oldu bilmeden, beni yargılamadan, ama beni hissederek ve bilerek, kalbimi tanıyarak burada yazdılar. Ve o beni o kadar mutlu etti ki.
Bu bir dönem. İnsanız… Güçlenerek çıkarım inşallah. Almanya’daki en iyi psikiyatrist profosörlerde tedavi gördüğüm için, umudum var en kısa zamanda ayağa kalkmak. Şu anda tek hissettiğim şey, hayattayım.
Sizin enerji ve temiz dualarınız icin çok çok çok teşekkür ediyorum!!!
Beni (gerçekten ne oldu, nasılım diye ) soran mesajlar ve telefonlar için de çok teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten hepinize çok sarılıyorum ve öpüyorum. SAĞOLUN.
Dinlenmem lazım, bu dönemde çok internetle de ilgilenmemem lazım, sizden sabır ve anlayış diliyorum Allah sizi korusun … Kalbim size karşı hep sevgi dolu… İYİKİ VARSINIZ…

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar