• 12 ay önce
  • 0 Yorum
  • 3567 Görüntülenme

Hyundai Kona Iron Man versiyonu 2018

Hyundai Kona Iron Man versiyonu 2018

Hyundai Kona Iron Man versiyonu ile 2018’de yollarda. Hyundai’nin yeni modeli Kona Iron Man özel versiyonuyla beraber artık resmi olarak ilk detaylarıyla karşımıza çıkıyor. Tucson, Santa Fe ile Santa Fe Sport’un ardından Hyundai’nin yenilenen crossover/SUV sınıfındaki son temsilcisi olan bu araç şimdiye kadar Hyundai’de görmeye pek alışık olmadığımız bir tasarımla birlikte geliyor.

Hyundai Kona Iron Man versiyonu 2018

Hyundai’nin araca olan ilgiyi artırmak için Marvel’in sevilen karakteri Iron Man adıyla da özel bir versiyonu da satışa çıkartacak. Dört tekerlekten çekiş sistemi opsiyonel olan Kona, araçta altyapının değişmesiyle birlikte süspansiyon yapısı da maksimum uyumluluk adına elden geçiriliyor. Motor seçenekleri bazında beklenildiği gibi küçük hacimli turbo benzinli ve 1.6 litrelik dizelle satışa sunulacak.

Hyundai Kona Iron Man versiyonu 2018

Hyundai Kona Iron Man versiyonu 2018

Hyundai’nin daha önceki versiyonundaki gibi genel yapıyı kaslı gösterecek bir tasarım kullanıyor. Işıklandırma haricinde Hyundai’nin yeni modelleriyle beraber ızgara tasarımının bulunduğu Kona’nın arkasındaik ışıklandırmalar genel yapıyı destekler durumda. Yeni geliştirilen şasiyle birlikte Kona virajlarda konforlu bir sürüş vadediyor. Dört tekerlek çekiş sistemi opsiyonel olan bu araçta süspansiyon yapısı da maksimum uyumluluk içerisinde.. Ayrıca motor seçenekleri konusunda beklenildiği gibi küçük hacimli turbo benzinli ve 1.6 litrelik dizelle piyasaya sunulacak.

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Yazılanlar