• 12 ay önce
  • 0 Yorum
  • 820 Görüntülenme

Instagram’dan kazanılan servetler

Instagram'dan kazanılan servetler

Instagram’dan kazanılan servetler

Sosyal medyanın artan popülaritesi bu ortamları son yılların en karlı iş kollarından birine dönüştürdü. NTV’nin geçtiğimiz ay paylaştığı bir habere göre milyonlarca takipçisi bulunan ünlü isimlerin Instagram hesapları da bu isimlere her yıl hatırı sayılır bir servet kazandırıyor.

Tek karede kazanılan servetler

Instagramdan kazanılan servetlerÖzellikle görselliğin ön planda olduğu Instagram’da daha çok mankenler bu kazanç listesinin zirvesinde yarışıyor. Instagram’da 99 milyon takipçisi bulunan Beyonce, yaptığı paylaşımlardan kazandığı parayla liste başı çekiyor. Hamilelik fotoğrafıyla 10 milyon beğeni alarak yeni rekorun sahibi olan şarkıcının, sosyal medyada artan sponsorları sayesinde de paylaştığı her bir fotoğraftan 3.7 milyon lira kazandığı biliniyor.

Instagram’dan kazanılan servetler

Beyonce’un ardından Kardashian-Jenner ailesinin popüler üyelerinden manken Kendall Jenner geliyor. 81 milyonun üzerinde takipçisi bulunan Jenner, 2016 yılında yalnızca Instagram’dan 10 milyon dolar kazanmış durumda.
Bir diğer manken Gigi Hadid ise 34 milyonu aşan takipçisi sayesinde yılı 64.5 milyon dolarla kapatıyor. 40 milyon takipçiye sahip manken ve oyuncu Cara Delevigne ise 33.2 milyon dolarlık kazançla listeye üçüncü sıradan girerken; Barbara Palvin, Taylor Hill, Jasmin Tookes, Lily Aldridge gibi isimler 4 milyon dolarla bu kazanç listesini takip ediyor.

Instagram'dan kazanılan servetler

Instagram’dan kazanılan servetler

 

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar